Судове рішення #339700
Справа № 2784-2006 року

Справа № 2784-2006 року                    Головуючий у 1-й інстанції Циганаш І.О.

Категорія 5                                            Доповідач                               Черненко В.В.

УХВАЛА

30 листопада    2006 року                                                       Колегія суддів судової палати в

цивільних справах Апеляційного суду Кіровоградської області в складі:

Головуючого судді                Черненко В.В.

Суддів                                     Говорухіна В.П.

Фомічова С.Є.

При секретарі                         Твердоступ А.О.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Ленінського районного суду м. Кіровограда від 12 вересня 2006 року.

ВСТАНОВИЛА:

Державний виконавець ДВС у Ленінському районі М.Кіровограда Моргун С.В. звернулась до суду із заявою про роз'яснення рішення Ленінського районного суду М.Кіровограда від 09.02.2006 року.

Ухвалою Ленінського районного суду М.Кіровограда від 12.09.2006 року в задоволені   заяви було відмовлено

В апеляційній скарзі ставиться питання про скасування даної ухвали в зв'язку з порушенням норм матеріального та процесуального права.

Перевіривши законність та обгрунтованність ухвали суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги колегія суддів вважає , що апеляційна скарга не підлягає задоволенню із наступних підстав.

Постановляючи ухвалу суд першої інстанції дійшов висновку , що підстав для роз'яснення рішення Ленінського районного суду від 09.02.2006 року немає, мотивуючи це тим , що фактично рішення суду в частині зобов'язання ОСОБА_2та ОСОБА_3 не чинити перешкод в користуванні аварійним газовим краном та в обслуговувані стіни сінника було зрозуміле і було виконане , посилаючись при цьому на пояснення державного виконавця та пояснень представника ОСОБА_3

Колегія суддів вважає , що суд першої інстанції обгрунтовано відмовив в роз'яснені рішення суду.

Відповідно до ст.221 ЦПК України якщо рішення суду є незрозумілим для осіб ,

які брали участь у справі , або для державного виконавця , суд за їхньою заявою

постановляє ухвалу . в якій роз'яснює своє рішення , не змінюючи при цьому його змісту.

Подання заяви про роз'яснення рішення суду допускається , якщо воно не виконано або

закінчився строк, протягом якого рішення може бути пред'явлене до примусового

виконання.

З матеріалів справи вбачається , що рішення Ленінського районного суду від 09.02.2006 року набуло законної сили і на виконання в державну виконавчу службу у Ленінському районі М.Кіровограда 26.06.2006 року надійшов виконавчий лист НОМЕР_1від 09.02.2006 року виданий Ленінським районним судом М.Кіровограда про зобов'язання ОСОБА_2, ОСОБА_4 не чинити перешкод в користуванні газовим аварійним краном     та   в  обслуговувані   стіни   сінника.   Державним   виконавцем  було   відкрите виконавче провадження і державний виконавець здійснив передбачені законодавством дії по виконанню рішення.

Колегія суддів ввиходячи із встановленого , дійшла висновку , що в даному випадку не вбачається , що рішення суду є не зрозумілим для державного виконавця, тому що державним виконавцем було зроблено ряд процесуальних дій по виконанні рішення суду Відповідачі зобов'язались не чинити перешкоди в користуванні аварійним краном та в обслуговувані стіни сінника .

Посилання державного виконавця , що не зрозуміло як виконувати рішення в зв'язку з тим , щоОСОБА_2 та ОСОБА_3 збудували паркан із металевої сітки біля розташування газового крану і це може перешкоджати в користуванні газовим краном є не обгрунтованим ,оскільки вказані обставини виходять за рамки виконання рішення тому , що вони виникли після постановления рішення на підставі якого було виписано виконавчий лист . Дані обставини можуть бути предметом розгляду іншого спору.

Керуючись ст..ст. 303,304 , 312 ,315 ЦПК України колегія суддів апеляційного суду Кіровоградської області

УХВАЛИЛА

Апеляційну скаргу залишити без задоволення. Ухвалу Ленінського районного суду М.Кіровограда від 12 вересня 2006 року залишити без змін.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація