Судове рішення #339706
Апеляційний суд Кіровоградської області

 

Апеляційний суд Кіровоградської області

Справа № 22-2236 2006 р.                                                  Головуючий у 1-й інстанції - Березій Ю.А.

Категорія-33                                                                       Доповідач - Потапенко В.І.

УХВАЛА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

06   грудня      2006   року   Колегія   суддів   судової  палати   у   цивільних   справах Апеляційного суду Кіровоградської області в складі:

Головуючого-судді - Потапенка В.І. Суддів- Франко В.А., Кіселика С.А. при секретарі - Салабай М.В.

розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді цивільну справу за апеляційною скаргою представника позивачки ОСОБА_1 у справі за позовом ОСОБА_2до селянського фермерського господарства ОСОБА_3 про розірвання договору оренди , на рішення Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 14 червня 2006 року. Заслухавши доповідача, представника позивачки, дослідивши матеріали справи , колегія суддів,-

ВСТАНОВИЛА:

Представник позивачки ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , подав апеляційну скаргу на рішення Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 14 червня 2006 року у якій просить скасувати оскаржуване рішення та задовільнити позов.

Рішенням Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 14 червня 2006 року у задоволенні позову - відмовлено.

У скарзі апелянт посилається на порушення судом норм матеріального права . Підставою для розірвання договору оренди землі стало порушення відповідачем ст.15 Закону України «Про оренду землі» , а саме: договір оренди землі підписаний не нею , в ньому відсутні істотні умови - не вказано строк дії договору оренди , не визначено розмір орендної плати , індексації, форми платежу, строки перегляду умов договору.

Заслухавши суддю-доповідача , представника позивачки , обговоривши доводи апеляційної скарги та дослідивши матеріали справи , колегія суддів вважає , що апеляційна скарга не підлягає   задоволенню з таких підстав.

Згідно п.1 ч.1 ст. 307 ЦПК України за наслідками розгляду апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції апеляційний суд має право постановити ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення рішення без змін, з підстав, передбачених ст. 308 ЦПК України. Судом першої інстанції було встановлено , що позивачка ОСОБА_2є власником земельної ділянки НОМЕР_1, розміром 3,75 га , розташованої на території Зілинської сільської ради Маловисківського району Кіровоградської області , що підтверджується Державним актом на землю. 07 березня 2004 року між сторонами було укладено договір оренди землі , один примірник якого зберігався у позивачки , другий - у відповідача, 26 квітня 2006 року на місцевості встановлено межі земельної ділянки позивачки.

За передану у оренду земельну ділянку позивачка отримувала належну орендну плату , що підтверджується відповідними доказами ( ас. 39-40, 49) , відповідно до п.4 Договору ( ас.6,

37-38).

З первинних документів бухгалтерської звітності СФГ ОСОБА_3 вбачається , що

відповідачем земельна ділянка позивачки використовувалась саме для  ведення товарного

сільськогосподарського виробництва , з дотриманням агрономічних правил сівозміни , що

підтверджується нарядами на проведення робіт у тому числі і на земельній ділянці позивачки

(ас. 19,41-44,46-47).

Колегія суддів вважає , що доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду стосовно відсутності підстав для розірвання договору оренди земельної ділянки, судом першої інстанції постановлене законне і обгрунтоване рішення з дотриманням норм матеріального та процесуального права , а тому підстави для його скасування у межах доводів апеляційної скарги відсутні.

На підставі вищезазначеного , керуючись ст.303, п.1 ч.1 ст. 307, ст.ст.308, 313-315, 319 ЦПК України , колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу представника позивачки ОСОБА_1 - відхилити.

Рішення Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 14 червня 2006 року - залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація