Судове рішення #3400933

                                                                                                               

                                                                                      Справа № 2о-143

                                                                                                                                                             2008 рік

                                              Р І Ш Е Н Н Я

                                               ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

    2 жовтня 2008 року                                     Тульчинський районний суд

                                                                                  Вінницької області

 

в складі головуючого  судді                                           Ковганича С.В.

при секретарі                                                                    Крецу Т.О.

 

           розглянувши у попередньому судовому засіданні справу за  заявою ОСОБА_1   про встановлення факту, що має юридичне значення,    

                                             

                                                                В С Т А Н О В И В:

       Заявниця звернулася до районного суду з даною заявою, мотивуючи свої вимоги тим , що  в 1971 році, вона отримала дозвіл на забудову нового житлового будинку по АДРЕСА_1        В 1974 році житловий будинок був збудований. Відповідно, їй ІНФОРМАЦІЯ_3  року на підставі рішення виконкому Тульчинської міської ради депутатів трудящих НОМЕР_1  від ІНФОРМАЦІЯ_1  року, названим виконкомом було видано свідоцтво НОМЕР_2  на право особистої власності на жилий будинок, що розташований по АДРЕСА_1

        В подальшому заявницею було добудовано веранду і рішенням виконкому Тульчинської міської ради НОМЕР_3  від ІНФОРМАЦІЯ_2  року, вона була узаконена, а рішенням НОМЕР_4  цього виконкому був затверджений акт комісії про введення в експлуатацію повністю житлового будинку, який складається з двох житлових кімнат, кухні та веранди.

         Однак в даний час заявниця з чоловіком вирішили подарувати їхній житловий будинок, з цією метою звернулись до нотаріуса і виявилось, що свідоцтво на право особистої власності на жилий будинок за номером НОМЕР_2  від ІНФОРМАЦІЯ_3  року, видане ОСОБА_1  виконкомом Тульчинської міської ради депутатів трудящих, має помилку в тексті, а саме, не правильно написано ім'я її батька, вказано що вона  - ОСОБА_2 , тоді ж як відповідно свідоцтва про народження, вона -   ОСОБА_2 .

          В рішенні виконкому Тульчинської ради НОМЕР_3  від. ІНФОРМАЦІЯ_2  року "Про узаконення господарських приміщень", а саме добудованої веранди, та рішення НОМЕР_4  від ІНФОРМАЦІЯ_2  року "Про затвердження акта комісії введення в експлуатацію житлового будинку" записано відповідно паспорту заявниці  - ОСОБА_1 .

                    По цій причині, заявниця звернулась в суд та просить суд постановити рішення, яким встановити факт належності їй свідоцтва НОМЕР_2  на право особистої власності на житловий будинок по АДРЕСА_1

                   В судовому засіданні заявниця свої вимоги підтримала, попросила суд їх задовольнити.

                  Заслухавши пояснення заявниці, оглянувши матеріали справи, суд встановив:

                  Згідно копії технічного паспорту на будинок, а також витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно ІНФОРМАЦІЯ_4  року,  що розташований в АДРЕСА_1 , дана нерухомість на праві власності належить - ОСОБА_1  .  

                  Заявниця вирішила подарувати житловий  будинок, проте зробити цього не може, оскільки нотаріальна контора в оформленні відповідного договору відмовила, мотивуючи це розбіжностями в документах  по батькові заявниці.

                  В свідоцтві на право особистої власності на жилий будинок за номером НОМЕР_2  від   ІНФОРМАЦІЯ_3  року, видане ОСОБА_1  виконкомом Тульчинської міської ради депутатів трудящих, по батькові заявниця записана як - ОСОБА_2 , тоді ж як відповідно свідоцтва про народження, паспорту вона -   ОСОБА_2 .

         Факт належності ОСОБА_1  свідоцтва про право особистої власності на житловий будинок в АДРЕСА_1  підтверджується довідкою з місця її проживання, копією технічного паспорту на будинок, рішенням виконкому ІНФОРМАЦІЯ_5  року про надання дозволу на забудову житлового будинку, актом введення в експлуатацію житлового будинку від 4.07.1986 року, рішеннями виконкому Тульчинської міської ради НОМЕР_3   НОМЕР_4  від ІНФОРМАЦІЯ_2  року "Про узаконення господарських приміщень" та "Про затвердження акта комісії введення в експлуатацію житлового будинку".

                   В зв'язку з цим прийшов до висновку, що заява підлягає задоволенню, так-як вона підтверджується копіями відповідних документів та не суперечить вимогам закону.

                  Згідно ст. 256 п.6 ЦПК України, суд вправі встановити факт належності правовстановлюючих документів особі, прізвище , ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям ,  по батькові, прізвищем,  місцем і часом народження цієї особи , зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.          

                  Відповідно до вимог ст.. 88 ЦПК України судовий збір, сплачений заявницею підлягає зарахуванню в прибуток держави.

                  На підставі викладеного, керуючись ст.. ст.. 4, 8,10, 15,18, 57-60, 64,  209-213,  234, 256 - 259  ЦПК України, суд -

 

                                                                        В И Р І Ш И В:

                   Заяву задовольнити.

 

                   Встановити факт належності ОСОБА_1   ІНФОРМАЦІЯ_6  року народження, жительки АДРЕСА_1  - свідоцтва НОМЕР_2  на право особистої власності на житловий будинок по вул.. Лобача 17, в м. Тульчині Вінницької області, виданого ІНФОРМАЦІЯ_3  року виконкомом Тульчинської міської ради депутатів трудящих на ім'я ОСОБА_2

 

                   Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

 

             

 

     Суддя Тульчинського

         районного суду:                                                                                С.В. Ковганич

                                      

                                                                                                               

                                                    

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація