Судове рішення #34138225

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 8-ц/774/43/13 Справа № 774/665/13 Головуючий у 1 й інстанції - Доповідач - Свистунова О.В.

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

08 жовтня 2013 року м. Дніпропетровськ

Суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суду Дніпропетровської області Свистунова О.В. ознайомившись із заявою ОСОБА_2 про перегляд рішення апеляційного суду Дніпропетровської області від 06 червня 2012 року у зв'язку з нововиявленими обставинами по цивільній справі за позовом ПАТ «Енергопостачальна компанія «Дніпрообленерго» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про відшкодування збитків, -


ВСТАНОВИЛА:


Заява про перегляд рішення за нововиявленими обставинами в строк передбачений ст. 362 ЦПК України і відповідає вимогам ст. 364 ЦПК України.


Керуючись ст.ст. 3641 ЦПК України, -


УХВАЛИЛА:


Відкрити апеляційне провадження по заяві ОСОБА_2 про перегляд рішення апеляційного суду Дніпропетровської області від 06 червня 2012 року у зв'язку з нововиявленими обставинами по цивільній справі за позовом ПАТ «Енергопостачальна компанія «Дніпрообленерго» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про відшкодування збитків.

Надіслати копії заяви та доданих до них матеріалів особам, які беруть участь у справі і встановити строк до 29 жовтня 2013 року, протягом якого можуть бути подані ними заперечення.



Суддя: О.В.Свистунова





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація