Справа № 104/3111/13-ц копія
У Х В А Л А
про залишення заяви без руху
12 грудня 2013 року м. Білогірськ
Суддя Білогірського районного суду Автономної Республіки Крим Чубабрія В.А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики.
Однак подана заява не відповідає вимогам п.2 ч.2, ч.6 ст.119 ЦПК України, а саме:
- не надано оригінал договору поруки від 21.05.2013 року, оригінал розписки від 21.05.2013 року у підтвердження факту отримання позики ОСОБА_2;
- не зазначено ім’я та прізвище представника позивача, який підписав позовну заяву та його місце проживання (перебування), поштовий індекс, номер засобів зв’язку.
Враховуючи вищевикладене, вважаю за необхідне залишити позовну заяву без руху і надати позивачу строк для усунення недоліків, оскільки відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статях 119 і 120 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначається підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись ст.ст. 119,120,121 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики, – залишити без руху.
Надати позивачеві строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
У разі, якщо позивач у встановлений строк не виконає вимоги відповідно до ухвали суду, то заява буде вважатися неподаною і підлягає поверненню позивачеві.
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачам для усунення недоліків.
Суддя: (підпис)
З оригіналом згідно. Суддя: