Судове рішення #34428254

Справа № 454/1994/13 Головуючий у 1 інстанції: Адамович М.Я.

Провадження № 22-ц/783/7923/13 Доповідач в 2-й інстанції: Мельничук О. Я.


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження



16 грудня 2013 року суддя Апеляційного суду Львівської області Мельничук О.Я., перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на рішення Сокальського районного суду Львівської області від 16 жовтня 2013 року по справі за позовом ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Жвирківської селищної ради про визнання недійсним рішення виконавчого комітету Жвирківської селищної ради,

ВСТАНОВИЛА:

Апеляційна скарга ОСОБА_2 та ОСОБА_3 від 28 жовтня2013 року подана в межах строків, визначених ст. 294 ЦПК України, за своєю формою і змістом відповідає вимогам ст.295 ЦПК України, належно сплачено судовий збір, а тому перешкод для відкриття апеляційного провадження у справі немає.

Керуючись ст.ст.294, 295, 297, 298 ЦПК України,


УХВАЛИЛА:


Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на рішення Сокальського районного суду Львівської області від 16 жовтня 2013 року.

Копії апеляційної скарги надіслати особам, які беруть участь у справі, запропонувавши їм протягом 7-ми днів подати заперечення на апеляційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя: О.Я. Мельничук







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація