Судове рішення #3454498
Справа № 2-3129/08р

Справа № 2-3129/08р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

Копія

            03.12.2008 року                     Шосткинський міськрайсуд Сумської області у складі:

 

                        головуючий - суддя                                                             Шпак З.П.

                        при секретарі -                                                                     Нагорній Н.І.

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Шостка цивільну справу за позовом ТОВ „Харківенергоремонт” до  ОСОБА_1, ОСОБА_2про стягнення  боргу, -

 

В С Т А Н О В И В:

 

            Позивач звернувся  до суду з названим позовом , мотивуючи вимоги тим,  що відповідачі  в добровільному  порядку не сплачують борги за надані послуги.

            Відповідачі проти позову не заперечують, несплату пояснюють тяжким матеріальним станом.    

            У судовому засіданні встановлено, що відповідачі  проживають в АДРЕСА_1, користуються послугами позивача, але за послуги  не сплачують в зв'язку з чим виникла  заборгованість.  

            Відповідно до ст. 64, 68 ЖК України наймач  та члени його сім`ї  зобов'язані   оплачувати надані послуги в установлені строки.

            Крім того, згідно до ст. 88 ЦПК України з відповідача повинно бути стягнуто судові витрати на користь позивача.

 

            Керуючись     ст. 14, 57, 209,  212-215, 88   ЦПК України,  ст. 64, 68 ЖК України, суд ,-

 

В И Р І Ш И В:

 

            Стягнути з  ОСОБА_1  на користь ТОВ   „Харківенергоремонт” заборгованість за послуги     в сумі 920, 91   грн., а також:  держмито  сплачене при подачі позову в розмірі  5.10 грн., ІТЗ - 30 грн.,    та на користь держави судові витрати  в розмірі   45.90  грн. 

            На рішення  може бути подана апеляція  до Сумського апеляційного суду  через міськрайсуд на протязі  10 днів з дня проголошення шляхом подачі  заяви та після цього на протязі  20 днів  подачі скарги.

 

            Суддя: підпис.

            Копія вірна.

 

                Суддя                                                                                                           З.П.Шпак

 

  • Номер: 6/766/856/20
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-3129/08
  • Суд: Херсонський міський суд Херсонської області
  • Суддя: Шпак Г.Ф.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.12.2020
  • Дата етапу: 08.12.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація