Судове рішення #34553364

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

30 грудня 2013 року Суддя судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Донецької області Кулагіна В.Г., розглянувши в м. Донецьку апеляційну скаргу прокурора в кримінальному провадженні - прокурора прокуратури Кіровського району гор.Донецька Надежкіної Я.О. на вирок Кіровського районного суду м. Донецька від 20 листопада 2013 року, яким у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12012050880000281 від 28.11.2012 року, засуджений, -

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м. Донецька, громадянин України, з середньою освітою, не одружений, не працюючий, судимий: 1) 04.10.2004 року Куйбишевським районним судом м. Донецька за ч.3 ст.185, ч.4 ст.185, ст.70 КК України до 6 років позбавлення волі, звільнений 03.07.2010 року в зв'язку з відбуттям строку покарання; 2) 09.07.2012 року Кіровським районним судом м. Донецька за ч.2 ст.185 КК України до 3 років обмеження волі, 14.09.2012 року звільнений в зв'язку з відбуттям строку покарання, який мешкає за адресою АДРЕСА_1, -

за ч.2 ст.185 КК України до 1 року 6 місяців позбавлення волі, встановила, що апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 396 КПК України та подана у встановлені законом строки.

Таким чином, перешкод для відкриття апеляційного провадження немає.

Керуючись ст.ст. 398, 401 КПК України, суддя, -


У Х В А Л И Л А :



Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою прокурора в кримінальному провадженні - прокурора прокуратури Кіровського району гор.Донецька Надежкіної Я.О.

Провести дії по підготовці справи до апеляційного розгляду в порядку ст.401 КПК України.

Встановити десятиденний строк для подачі заперечень на апеляційну скаргу з моменту отримання копії цієї ухвали.

Копію ухвали разом із інформацією про права та обов'язки направити прокурору, потерпілим, обвинуваченому та його захиснику.



Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація