Судове рішення #3457927

Справа № 22-ц-4837/ 2007 р.                                             Головуючий

Категорія: про розкриття банком                                       1 інстанції - Дідовець В. А.

інформації                                                                             Доповідач - Довгаль Г.П.

 

УХВАЛА

 

05 жовтня 2007 року судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:

Головуючого,  судді                  - Коваленко І.П.,

Суддів                                         - Довгаль Г.П.,

- Бездітко В.М.  заслухавши суддю-доповідача по виконанню вимог  ст.  301,  302 ЦПК України по підготовці апеляційного розгляду цивільної справи за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Ягуар» на рішення червонозаводського районного суду м.  Харкова від 08 серпня 2007 року по справі за заявою державної податкової інспекції у Комінтернівському районі м.  Харкова до товариства з обмеженою відповідальністю «Ягуар»,  Харківської обласної філії акціонерного товариства «Укрсоцбанк» про розкриття інформації,  яка містить банківську таємницю,  -

 

ВСТАНОВИЛА:

 

При підготовці апеляційного розгляду справи перевірено повноту виконання процесуальних дій судом першої інстанції в стадії підготовки ним апеляційної скарги та проведені такі дії:

З'ясовано питання про склад осіб,  що беруть участь у справі,  визначено характер спірних правовідносин та матеріальний закон,  що їх регулює,  з'ясовані обставини по справі,  які визнаються і проти яких заперечують сторони.Також проведено інші дії,  що пов'язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи.

Додаткових доказів або клопотань про їх витребування апеляційна скарга не містить.

Враховуючи,  що по справі за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Ягуар» підготовчі дії проведено повно,  колегія суддів знаходить їх достатніми для закінчення підготовки апеляційного розгляду справи з призначенням до розгляду у судовому засіданні.

Керуючись  ст.   ст.  301,  302 ЦПК України,  колегія суддів,  -

 

УХВАЛИЛА:

 

Закінчити підготовку апеляційного розгляду справи за заявою державної податкової інспекції у Комінтернівському районі м Харкова до товариства з обмеженою відповідальністю «Ягуар»,  Харківської обласної філії акціонерного товариства «Укрсоцбанк» про розкриття інформації,  яка містить банківську таємницю.

Призначити справу до розгляду у судовому засіданні в приміщенні апеляційного суду Харківської області на 09 - 45 год. 17 жовтня 2007 року.

В судове засідання викликати сторони.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація