Справа № 119/9825/13-к
1-кп/119/588/13
УХВАЛА
про призначення судового розгляду
10 грудня 2013 р. м. Феодосія
Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого: судді Шаповал А.В.
при секретарі: Канаєві В.В.
за участю прокурора: Доброрез Д.М.
обвинуваченого: ОСОБА_1
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження яке надійшло від прокурора прокуратури м. Феодосії АР Крим 26.11.2013 р. відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Феодосія АР Крим, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України,
ВСТАНОВИВ:
26.11.2013 року до Феодосійського міського суду АР Крим в порядку ст. 293 КПК України від прокурора прокуратури м. Феодосії надійшов обвинувальний акт відносно ОСОБА_1 у скоєні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України, до якого додані реєстр матеріалів досудового розслідування, і розписка підозрюваного про отримання копій вказаних документів.
02.12.2013 року суд призначив підготовче судове засідання.
Прокурор просить призначити справу до судового розгляду, вважав, що обвинувальний акт складений із дотриманням вимог ст. 291 КПК України, підстав для закриття справи, внесення подання про визначення підсудності немає. Крім того, прокурор попросив приєднати до справи матеріали досудового розслідування, викликати обвинуваченого.
Обвинувачений не заперечує проти позиції прокурора, а також просив приєднати до матеріалів кримінального провадження довідку з ПНБ про те, що він пройшов курс лікування від наркоманії.
Суд, заслухавши думку сторін, вивчивши обвинувальний акт, вважає, що справа підлягає призначенню до судового розгляду з наступних підстав.
Дане кримінальне провадження підсудне Феодосійському міському суду АР Крим.
Підстав для закриття чи зупинення кримінального провадження немає.
Обвинувальний акт складено у відповідності до вимог кримінально-процесуального законодавства, при його затвердженні прокурором дотримані вимоги закону.
За таких обставин є достатні підстави для призначення даного кримінального провадження до судового розгляду.
Клопотання прокурора і обвинуваченого про залучення документів до кримінального провадження підлягають задоволенню у повному обсязі.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 314, 315 КПК України, суд
УХВАЛИВ:
Кримінальне провадження відносно ОСОБА_1 у скоєні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України, призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Феодосійського міського суду АР Крим на 11.12.2013 р. о 10 годині 15 хвилин.
Кримінальне провадження розглядати суддею одноособово.
Викликати в судове засідання прокурора, обвинуваченого.
Запобіжний захід обвинуваченому ОСОБА_1 не обирати.
Приєднати до кримінального провадження матеріали досудового розслідування № 12013130200005321 і довідку № 1330 від 05.12.2013 р. з Комунальної організації МПЛ № 3.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя - А.В. Шаповал