Судове рішення #3475257

     Справа № 2-835/08

РІШЕННЯ

Іменем       України

 

22 січня 2008 р. Голосіївський районний суд м.  Києва   в складі:

головуючого судді:        Нежури В.А.

при секретарі:     Зологіній Т.В.,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,    -

 

ВСТАНОВИВ

 

Позивач звернулась в суд із позовом до відповідача про розірвання шлюбу,    зареєстрованого 06 вересня 1997 р.

Позивач підтримала вимоги в судовому засіданні та зазначила,    що сумісне життя і збереження сім'ї стали не можливими. Тому,    просить позов задовольнити.

Відповідач проти розірвання шлюбу не заперечував.

Вислухавши пояснення сторін,    дослідивши матеріали справи,    суд вважає,    що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 06 вересня 1997 р.(а.с. 6). Від шлюбу мають не повнолітню дитину: ОСОБА_3,   ІНФОРМАЦІЯ_1р. народження (а.с. 7).

В судовому засіданні встановлено,    що спільне господарство сторони не ведуть з травня 2006 року,    шлюбні стосунки не підтримують,    їх сімейне життя не склалося.

Згідно  ст.  112 СК України,    шлюб розривається,    якщо судом буде встановлено,    що дальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них,    інтересам їхніх дітей,    що мають істотне значення.

В судовому засіданні встановлено,    що шлюб між сторонами існує формально і збереження сім'ї неможливе,    враховуючи такі обставини суд приходить до висновку,    що позовні вимоги є обґрунтованими і підлягають задоволенню.

Керуючись  ст.   ст.  1 10.112   СК України,     ст.   ст.  10.11,   60,   212-215 ЦПК України,  

суд-

 

ВИРІШИВ

 

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2,    зареєстрований Центральним відділом реєстрації шлюбів в м.  Києві з Державним Центром розвитку сім'ї,    06 вересня 1997 року,    актовий запис № 1342,    розірвати.

Витрати по оплаті держмита при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС в розмірі 15 (п'ятнадцять) гривень покласти на ОСОБА_1.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення 10 - денного строку для подання заяви про апеляційне оскарження,    якщо таку заяву не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження подано,    але апеляційна скарга не була подана у 20 - денний строк,    рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

  • Номер: 6/591/10/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-835/08
  • Суд: Зарічний районний суд м. Сум
  • Суддя: Нежура В.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.07.2018
  • Дата етапу: 06.02.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація