Справа № 764/13438/13-а
2-а/764/576/2013
Категорія 98
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"20" грудня 2013 р. суддя Ленінського районного суду м. Севастополя Рубан М. В., розглянув матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Севастополі про визнання неправомірним відмови в перерахунку пенсії та зобов'язання до перерахунку пенсії,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся з позовом до суду, просить суд прийняти позовну заяву до розгляду.
Враховуючи, що вказана позовна заява відповідає вимогам ст.105,106 КАС України, підстав для відмови у відкриття провадження у справі не вбачається, вважаю можливим призначити попереднє судове засідання.
Керуючись ст.ст.105,106,107 КАС України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Севастополі про визнання неправомірним відмови в перерахунку пенсії та зобов'язання до перерахунку пенсії.
Призначити попереднє судове засідання на "24" січня 2014 р. о 11:25 год. у приміщенні Ленінського районного суду міста Севастополя, за адресою: вул.Леніна,31, 2 .
Відповідачу пропонується в строк до попереднього розгляду справи представити до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Суддя - підпис
Згідно з оригіналом. Суддя М. В. Рубан