Судове рішення #34949

 

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ




 

 


    У Х В А Л А

 

 

06 червня 2006 року                                                                           м. Київ

 

                   Колегія суддів  Вищого адміністративного суду України в складі        :

 

Бим М.Є.,  Гордійчук М.П., Леонтович К.Е., Чалого С.Я., Фадєєвої Н.М.

 

розглянувши  в судовому засіданні   справу за касаційною скаргою Державного підприємства „ Донецької обласної дирекції з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств” ДП „ Донвуглереструктуризація”  на ухвалу апеляційного суду Донецької області від 26.10.2005р. по справі за скаргою Державного підприємства „ Донецької обласної дирекції з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств” ДП „ Донвуглереструктуризація” на постанову державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Донецького обласного управління юстиції  ,  -

 

                                      В С Т А Н О В И Л А  :

 

         Ухвалою апеляційного суду Донецької області  від26.10.2005р.  закрито провадження за скаргою Державного підприємства „ Донецької обласної дирекції з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств” ДП „ Донвуглереструктуризація” на постанову Державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Донецького обласного управління юстиції .

Не погоджуючись з зазначеними вище   судовим рішенням,  Державне підприємство Донецької обласної дирекції з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств” ДП „ Донвуглереструктуризація”       звернулося з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України.

         По справі проведено всі підготовчі дії. Перевіривши матеріали справи, колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає можливим закінчити підготовку та призначити справу до касаційного розгляду.

         На підставі викладеного і керуючись ст. 215 КАС України, колегія суддів, -

 

 

                                             У Х В А Л И Л А :

 

        

         Призначити розгляд справи за касаційною скаргою державного підприємства „ Донецької обласної дирекції з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств” ДП „ Донвуглереструктуризація”  на ухвалу апеляційного суду Донецької області від 26.10.2005р. по справі за скаргою державного підприємства „ Донецької обласної дирекції з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств” ДП „ Донвуглереструктуризація” на постанову державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Донецького обласного управління юстиції   на  05 липня    2006р. на 10 годин.

         Про день, місце і час розгляду справи повідомити сторони.

         Ухвала оскарженню не підлягає.

                                                   

                                                          Судді

 

 

Бим М.Є.,  Гордійчук М.П., Леонтович К.Е., Чалий С.Я., Фадєєва Н.М.

 

 

 

Доповідач Фадєєва Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація