Судове рішення #35058409

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі


"10" січня 2014 р. Справа № 126/63/14-ц

Провадження № 2/126/197/14


Суддя Бершадського районного суду Рудь О. Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Флоринської сільської ради Бершадського району, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини ,


в с т а н о в и в:

Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Флоринської сільської ради, в якому просить визначити для неї додатковий строк тривалістю в три місяці для подання заяви про прийняття спадщини, яка відкрилась після смерті ОСОБА_2, що померла ІНФОРМАЦІЯ_1 року в с.Флорино Бершадського району.

Справа підсудна Бершадському районному суду Вінницької області.

Підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.

Керуючись ст. 122 ЦПК України,


у х в а л и в:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Флоринської сільської ради Бершадського району, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини .

Призначити судове засідання в приміщенні Бершадського районного суду Вінницької області на 21 січня 2014 року о 10-00 годині .

Запропонувати відповідачеві надати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються до 20.01.2014 року .

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація