Судове рішення #35101

 

ВИЩИЙ АдміністративниЙ СУД УКРАЇНИ

____________________________________________________________

 

УХВАЛА

 21 червня 2006 року                                         Справа № к-10151/06

 

Суддя Вищого адміністративного суду України Гордійчук М.П. перевіривши касаційну скаргу ТОВ «Івер» на рішення господарського суду АРК від 06 жовтня 2005 року та постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 05 грудня 2005 року у справі за позовом ВАТ «Кримзалізобетон» до  Міністерства Оборони України, Восьмого Гарнізонного будинку офіцерів ВМС ЗС України, ТОВ «Івер» , 3-я особа Сімферопольського міжміського БТІ про визнання недійсним договору оренди і витребування майна з чужого незаконного володіння, за зустрічним позовом ТОВ «Івер» до ВАТ «Кримзалізобетон», Міністерства Оборони України, 3-я особа Сімферопольського міжміського БТІ про усунення перешкод в користуванні майном,–

 

В С Т А Н О В И В :

 

До Вищого адміністративного суду України надійшла зазначена касаційна  скарга.  

Як вбачається із касаційної скарги, ТОВ «Івер» не погоджується із судовими рішеннями по справі, вважає, що вони постановлені з порушенням  норм матеріального та процесуального права.

Касаційна скарга управління ТОВ «Івер» за формою і змістом відповідає вимогам ст. 213 КАС України, подана з дотриманням строків касаційного оскарження, підсудна Вищому адміністративному суду України.

Передбачені законом підстави для відмови у відкритті касаційного провадження відсутні.

Керуючись ст.ст. 108, 210, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

У Х В А Л И В:

 

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ТОВ «Івер» на рішення господарського суду АРК від 06 жовтня 2005 року та постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 05 грудня 2005 року у справі за позовом ВАТ «Кримзалізобетон» до  Міністерства Оборони України, Восьмого Гарнізонного будинку офіцерів ВМС ЗС України, ТОВ «Івер» , 3-я особа Сімферопольського міжміського БТІ про визнання недійсним договору оренди і витребування майна з чужого незаконного володіння, за зустрічним позовом ТОВ «Івер» до ВАТ «Кримзалізобетон», Міністерства Оборони України, 3-я особа Сімферопольського міжміського БТІ про усунення перешкод в користуванні майном.

 

Ухвала оскарженню не підлягає.

              Суддя                                                                                

Вищого адміністративного                                                              Гордійчук М.П.

        суду України                                 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація