Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про призначення заяви до розгляду
15 січня 2014 р. Справа №2а/0570/22604/2011
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Грищенко Є.І., розглянувши у приміщенні суду за адресою: 83052, місто Донецьк вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17, заяву Державного підприємства «Макіїввугілля» про встановлення способу виконання судового рішення шляхом відстрочення по справі № 2а/0570/22604/2011 за позовом Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів в Донецькій області до Державного підприємства «Макіїввугілля» про стягнення заборгованості з податку на додану вартість у розмірі 8 462 959,00 грн., -
В С Т А Н О В И В:
Заявник - Державне підприємство «Макіїввугілля» звернулося до Донецького окружного адміністративного суду з заявою про встановлення способу виконання судового рішення шляхом відстрочення по справі № 2а/0570/22604/2011 за позовом Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів в Донецькій області до Державного підприємства «Макіїввугілля» про стягнення заборгованості з податку на додану вартість у розмірі 8 462 959,00 грн.
Заява підсудна Донецькому окружному адміністративному суду, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.
Суд розглядає питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або сторони виконавчого провадження, що звернулися із поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі, та у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Керуючись ст. 263 КАС України-
У Х В А Л И В:
1. Призначити заяву Державного підприємства «Макіїввугілля» про встановлення способу виконання судового рішення шляхом відстрочення по справі № 2а/0570/22604/2011 за позовом Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів в Донецькій області до Державного підприємства «Макіїввугілля» про стягнення заборгованості з податку на додану вартість у розмірі 8 462 959,00 грн. до розгляду у судовому засіданні, яке відбудеться 23 січня 2014 року о 10.00 год., в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 83052, місто Донецьк вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17.
2.Повідомити сторін про можливість реєстрації в системі «Електронний суд» на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua для отримання процесуальних документів по справі в електронному вигляді.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є.І. Грищенко