Справа № 108/290/14-ц
К І Р О В С Ь К И Й Р А Й О Н Н И Й С У Д
А В Т О Н О М Н О Ї Р Е С П У Б Л І К И КРИМ
С У Д О В И Й Н А К А З
06 лютого 2014 року смт. Кіровське АР Крим
Суддя Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим Данилова О. В., розглянув заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Публічного акціонерного товариства «Золоте Поле» на користь заявника нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.
Згідно довідки ПАТ «Золоте Поле» за боржником виникла заборгованість по заробітній платі в розмірі 24803 (двадцять чотири тисячі вісімсот три) грн. 76 коп., станом на 01.01.2014 р.
Відповідно до статті 115 Кодексу законів про працю України, заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць.
З пункту 1 частини 1 статті 96 ЦПК України випливає, що судовий наказ може бути видано, у разі якщо заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати.
На підставі статті 88 ЦПК України з боржника підлягають стягненню судові витрати.
Керуючись статтею 115 Кодексу Законів про працю України, статтями 88, 96, 102, 103, 367 ЦПК України, -
Н А К А З У Ю:
стягнути з Публічного акціонерного товариства «Золоте Поле», що розташовано по вул. Центральна, 16 в с. Золоте Поле, Кіровського району, АР Крим, ідентифікаційний код 00412783 на користь ОСОБА_1, який проживає за адресою: АДРЕСА_1, АР Крим, нараховану, але не виплачену заробітну плату в розмірі 24803 (двадцять чотири тисячі вісімсот три) грн. 76 коп.
Стягнути з Публічного акціонерного товариства «Золоте Поле» на користь держави судовий збір у розмірі 121 грн. 80 коп.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
С у д д я О. В. Данилова
Згідно частини 1 статті 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.
Відповідно до частини 1 статті 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяті днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви (частина 6 статті 105 - 1 ЦПК України).