Судове рішення #35187833

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


УХВАЛА

10 лютого 2014 року Справа № 901/3667/13

Севастопольський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Плута В.М.,

суддів Гонтаря В.І.,

Голика В.С.,

розглянувши апеляційну скаргу Державної служби з лікарських засобів в Автономній Республіці Крим на ухвалу господарського суду Автономної Республіки Крим (суддя Гайворонський В.І.) від 16 січня 2014 року у справі № 901/3667/13


за позовом Державної служби з лікарських засобів в Автономній Республіці Крим (вул. 60 років Жовтня, 30, м. Сімферополь, 95024)

до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1, 95053)

про стягнення 6509,96 грн.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Автономної Республіки Крим від 16 січня 2014 року зупинено провадження по справі № 901/3667/13 до вирішення Окружним адміністративним судом Автономної Республіки Крим справи № 801/11324/13-а.

Не погодившись з вказаною ухвалою суду, Державна служба з лікарських засобів в Автономній Республіці Крим звернулась до Севастопольського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати зазначену ухвалу та направити справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Судова колегія, перевіривши апеляційну скаргу Державної служби з лікарських засобів в Автономній Республіці Крим на відповідність її вимогам чинного законодавства України, дійшла висновку про те, що вона підлягає поверненню, виходячи з наступного.

Відповідно до статті 94 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга подається у письмовій формі і повинна містити:

1) найменування апеляційного господарського суду, до якого подається скарга;

2) найменування місцевого господарського суду, який прийняв рішення, номер справи та дату прийняття рішення;

3) вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, а також підстави, з яких порушено питання про перегляд рішення, з посиланням на законодавство і матеріали, що є у справі або подані додатково;

4) перелік документів, доданих до скарги.

Апеляційна скарга підписується особою, яка подає скаргу або її представником.

До скарги додаються докази сплати судового збору і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

Згідно із частиною першою статті 95 Господарського процесуального кодексу України особа, яка подає апеляційну скаргу, надсилає іншій стороні у справі копію цієї скарги і доданих до неї документів, які у сторони відсутні.

Державною службою з лікарських засобів в Автономній Республіці Крим не надано доказів надсилання копії апеляційної скарги фізичній особі-підприємцю ОСОБА_2.

Пунктом другим частини першої статті 97 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги не додано доказів надсилання її копії іншій стороні (сторонам).

Враховуючи викладене, апеляційна скарга Державної служби з лікарських засобів в Автономній Республіці Крим на ухвалу господарського суду Автономної Республіки Крим від 16 січня 2014 року по справі № 901/3667/13 підлягає поверненню.

Судова колегія зазначає, що після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2 і 3 частини першої цієї статті, апеляційна скарга може бути подана повторно (частина 4 статті 97 Господарського процесуального кодексу України).

Керуючись статтями 44, 86, 94, 97 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Повернути Державній службі з лікарських засобів в Автономній Республіці Крим апеляційну скаргу на ухвалу господарського суду Автономної Республіки Крим від 16 січня 2014 року по справі № 901/3667/13 та додані до неї матеріали.


Головуючий суддя В.М. Плут

Судді В.І. Гонтар

В.С. Голик









Розсилка:


1. Державна служба з лікарських засобів в Автономній Республіці Крим (вул. 60 років Жовтня, 30,Сімферополь,95024)


2. ОСОБА_2 АДРЕСА_1


3. господарський суд Автономної Республіки Крим

4.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація