Категорія справи 36
Справа № 105/1054/14-ц
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
і призначення справи до судового розгляду
"20" лютого 2014 р. Суддя Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим Логвинко О. А. розглянувши позовну ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Завіто - Ленінської сільської ради Джанкойського району АРК про визнання права власності на домоволодіння у порядку спадкування,-
В С Т А Н О В И В:
Позивачі ОСОБА_2, ОСОБА_3 звернулися до суду з позовною заявою до Завіто - Ленінської сільської ради Джанкойського району АРК про визнання права власності на домоволодіння у порядку спадкування.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 Цивільного процесуального кодексу України, до позовної заяви додані документи, що підтверджують сплату судового збору в порядку та у розмірі, встановленому законодавством.
Підстави для відмови у відкритті провадження, повернення позовної заяви, передбачені ст.ст.121-122 ЦПК України відсутні.
Керуючись ст. 122, 127-129 Цивільного процесуального кодексу України,-
У Х В А Л И В:
1. Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Завіто - Ленінської сільської ради Джанкойського району АРК про визнання права власності на домоволодіння у порядку спадкування.
2. Призначити справу до судового розгляду на 17.03.2014 року о 10:00 годині в приміщенні Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим за адресою: АРК, м. Джанкой, вул. Р. Люксембург, б. 11.
3. Копію ухвали про відкриття провадження у справі направити для відома позивача, копію ухвали про відкриття провадження у справі та копію позовної заяви з доданими до неї документами направити для відома відповідача.
4. Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, наступне:
Суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права та обовязки та зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки.
Спор до судового розгляду може бути врегульовано у разі відмови позивача від позову, визнання позову відповідачем, укладенням мирової угоди, або шляхом передачи справи на розгляд третейського суду.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії цивільного процесу.
Відповідач має право пред'явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті.
Сторона, в якої за рішенням суду виникне право заявити вимогу до третьої особи або до якої у такому випадку може заявити вимогу сама третя особа, зобов'язана повідомити суд про цю третю особу.
Особи, яки беруть участь у справі позовного провадження з метою обґрунтування своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті.
За заявою однієї або обох сторін про неможливість явки до суду проведення попереднього судового засідання може бути відкладено, якщо причини неявки буде визнано судом поважними.
У разі повторної неявки в судове засідання позивача, повідомленого належним чином, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду. У разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів.
У випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд, за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до початку розгляду справи по суті із дорученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.
Ухвала може бути оскаржена в частині недотримання правил підсудності в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Джанкойський міськрайонний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
Ухвала у зазначеній частині набирає чинності в поряку ч. 1 ст. 223 Цивільного процесуального кодексу України.
В інший частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. А. Логвінко