Справа № 119/7026/13-ц
2-во/119/30/14
У Х В А Л А
"24" лютого 2014 р. Феодосійський міський суд Автономної республіки Крим в складі:головуючого - судді Бистрякової Д.С.
при секретарі - Аніщенко О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Феодосії цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування моральної шкоди, спричиненої в результаті злочину,
встановив:
В провадженні Феодосійського міського суду знаходилася цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування моральної шкоди, спричиненої в результаті злочину.
10.12.2013 р. Феодосійським міським судом винесено заочне рішення, згідно якого позов ОСОБА_1 задоволено частково. Стягнуто з ОСОБА_2 (ІПН НОМЕР_1), ІНФОРМАЦІЯ_1, на користь ОСОБА_1 у відшкодування моральної шкоди 4000 (чотири тисячі) грн. 00 коп. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.
Згідно ухвали Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 08.02.2014 р. вказана цивільна справа повернута до суду першої інстанції для вирішення питання про виправлення описки.
Судом встановлено, що при ухваленні заочного рішення допущено описку, а саме: у вступній та резолютивній частині по всьому тексту та по всьому тексту повного тексту рішення суду неправильно вказане прізвище позивача „ОСОБА_1", хоча згідно матеріалів справи, а саме, нотаріально посвідченої ксерокопії доручення (а-с 21) вбачається, що правильно прізвище позивача „ОСОБА_1".
В судове засідання сторони не з'явились, про день та час розгляду справи сповіщені належним чином, в зв'язку з чим суд знаходить можливим розглянути справу у відсутності осіб, що не з'явилися в судове засідання.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Факт наявності описки перешкоджає виконанню рішення, за таких обставин суд приходить до висновку, що допущена описка підлягає виправленню.
На підставі викладеного і керуючись ст. 219 ЦПК України, суд
ухвалив:
Внести виправлення у вступну та резолютивну частину та повний текст заочного рішення Феодосійського міського суду від 10.12.2013 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування моральної шкоди, спричиненої в результаті злочину, зазначити прізвище відповідача „ОСОБА_1".
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Д.С. Бистрякова