Судове рішення #35472043

У х в а л а

126/593/14-ц

2/126/290/14

"20" лютого 2014 р.


Суддя Бершадського районного суду Вінницької області Рудь О. Г.

розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до П'ятківської сільської ради Бершадського району, про визнання права власності на земельний пай,-


в с т а н о в и в :

Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом в якому просить ухвалити рішення суду, яким визнати за нею, як спадкоємцем за заповітом, право власності на спадкове майно-земельний пай розміром 1,89 га в умовних кадастрових одиницях, який перебував у користуванні бувшого КСП "Надія" с. П'ятківка Бершадського району і на підставі сертифікату на земельну частку (пай) серії ВН № 0379713, що належав померлій ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2.

Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом. До позовної заяви додається документ, що підтверджує плату судового збору.

Враховуючи те, що позовна заява з порушенням вимог ст. 119 ЦПК, а саме те, що при вирішенні спорів про спадкування, спадщина по яких відкрилась і була прийнята до 1 січня 2004 року, не допускається застосування судами норм ЦК 2003 року, а застосуванню підлягають норми законодавства, чинного на час відкриття спадщини, зокрема ЦК УРСР.

Керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України,-


у х в а л и в:

Позовну заяву ОСОБА_1 до П'ятківської сільської ради Бершадського району, про визнання права власності на земельний пай - залишити без руху, надавши позивачу строк, не більше п'яти днів з дня одержання позивачем копії ухвали, для усунення недоліків позовної заяви.

Роз'яснити, що у разі не виправлення недоліків заяви в зазначений строк, вона буде вважатись неподаною та повернута заявнику зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала оскарженю не підлягає.



СУДДЯ




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація