Керченський міський суд Автономної Республіки Крим
Справа 107/1435/14-ц
Провадження № 2о/107/65/14
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
20 лютого 2014 року
Суддя Керченського міського суду Автономної Республіки Крим Григор'євська І.В., розглянувши заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа Ленінська державна нотаріальна контора АР Крим про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до Керченського міського суду АР Крим з заявою, в якої просить встановити факт належності йому архівної довідки.
Заявник звернувся до суду з зазначеною заявою в порядку окремого провадження цивільного судочинства згідно встановлених в статті 15 ЦПК України правил цивільної юрисдикції і встановленої ст. 234 ЦПК України правил підсудності.
Заява по формі і змісту відповідає вимогам ст.ст. 119, 258 ЦПК України.
Підстави для залишення заяви без руху, або повернення її, відсутні.
Встановлених законом перепон для відкриття провадження по справі, та для призначення судового засідання не має.
Згідно ст. ст. 122, 127, 208-210 Цивільного процесуального кодексу України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження по справі ОСОБА_1, зацікавлена особа Ленінська державна нотаріальна контора АР Крим про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Призначити справу до судового розгляду на 13 березня 2014 року о 08 годин 30 хвилин в залі судового засідання № 4 Керченського міського суду за адресою: м. Керч, вул. Свердлова, 4.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати для відома заявнику.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію заяви та додані до неї документи надіслати для відома зацікавленої особі.
Зацікавлена особа після одержання копії ухвали про відкриття провадження у справі і заяви має право подати суду письмове заперечення проти заяви із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення (ч 1 ст. 128 ЦПК України).
Роз'яснити сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, що суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі (ч. 1 ст. 11 ЦПК України).
Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом (ч. 1 ст. 27 ЦПК України).
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки (ч. 3 ст. 27 ЦПК України).
Попередити сторін, що вони зобов'язані подати свої докази суду до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Сторони до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору (ч. 2 ст. 27, ст. 131 ЦПК України).
Роз'яснити сторонам, що у заяві про виклик свідка зазначаються його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. Заява про виклик свідка має бути подана до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання по справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті (ст. 136 ЦПК України).
Довести до відома, що у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі (ч. 1 ст. 137 ЦПК України).
Ухвала може бути оскаржена щодо мотивів недотримання правил підсудності в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Феодосії Автономної Республіки Крим через Керченський міський суд в порядку та строки, передбачені ст. ст. 294-296 Цивільного процесуального кодексу України.
СУДДЯ/