У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
107/1540/14-а
2а/107/81/14
25 лютого 2014 року Суддя Керченського міського суду Автономної Республіки Крим - Григор`євська І.В., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України м. Керчі про спонукання особи вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач подав до суду зазначений адміністративний позов до Управління Пенсійного фонду України в м. Керчі про визнання протиправним та скасування рішення про спонукання особи вчинити певні дії.
Позивач звернувся з зазначеною позовною заявою у порядку адміністративного судочинства згідно передбачених у статті 17 КАС України правил юрисдикції адміністративних судів.
Позов поданий з дотриманням правил підсудності згідно зі ст.19 КАС України.
Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам ст.105 КАС України.
До позовної заяви додані документи, що підтверджують сплату судового збору у порядку та розмірі, встановленому законодавством України, а також копія позовної заяви та копії всіх документів відповідно до вимог ст.106 КАС України.
Підстави для залишення позовної заяви без руху, або повернення її, відсутні.
Встановлених законом перешкод для відкриття провадження по справі, та для призначення справи до судового розгляду не має.
Керуючись ст.ст.11, 105, 107 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за адміністративним ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України м. Керчі про спонукання особи вчинити певні дії
Призначити справу до судового розгляду на 14 год. 00 хв. "23" квітня 2014 року в залі судового засідання № 4 Керченського міського суду Ар Крим , який розташований за адресою: АР Крим, м. Керч, вул.Свердлова, 4.
Для пропуску у приміщення суду необхідно мати документ, що посвідчує особу та цю ухвалу.
Представники сторін повинні мати оригінал довіреності та засвідчену копію для долучення до матеріалів справи.
У порядку проведення підготовчих дій зобов'язати сторони надати до початку розгляду справи по суті:
- позивачу - оригінали всіх доданих до позову документів для огляду в судовому засіданні, копію паспорту з відомостями про реєстрацію місця проживання, а також інші свої докази (за їх наявності), якими позивач буде доводити власні вимоги;
-відповідачу -у випадку не визнання позову - свої письмові заперечення, з додаванням доказів, на які буде посилання в запереченнях; а також інші свої докази (за їх наявністю), якими відповідач буде доводити власні заперечення.
Попередити осіб, які беруть участь у справі позовного провадження, що з метою обгрунтування своїх вимог або заперечень вони зобов'язані подати усі наявні у них докази. Сторони до початку розгляду справи по суті зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають рівні процесуальні права та обов'язки, повинні добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії процесу.
Копію ухвали про відкриття провадження по справі надіслати до відома позивача.
Копію ухвали про відкриття провадження по справі, копії позовної заяви та додані до неї документи направити для відома відповідача.
Справа буде розглядатиметься суддею одноособово.
Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1)знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2)знайомитися з матеріалами справи;
3)заявляти клопотання і відводи;
4)давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5)подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6)висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляді справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам експертам, спеціалістам, перекладачам;
7)подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8)знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;
9)робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи одержувати копії судових рішень;
10)оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11)користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цин Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51. Права та обов'язки сторін
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, ви знання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирен ня сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя- Григор`євська І.В