Судове рішення #35510060

Справа № 407/560/14-ц

2/407/444/14

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

20 лютого 2014 року Антрацитівський міськрайонний суд Луганської області


в складі: головуючого - судді Ладиченко С.В.

при секретарі - Шиловій О.В.,


розглянув у попередньому судовому засіданні в залі суду м. Антрациту справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину,-

В С Т А Н О В И В:


Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом, в якому просить стягнути з відповідача ОСОБА_2 аліменти на її користь на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, 1/4 частки від заробітної плати (доходу), але не менш 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, посилаючись на те, що 2013 року вона познайомилась з відповідачем та проживала разом з вересня 2013 року, від відповідача має неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якого є відповідач. На даний час відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дитини, хоча має таку можливість, оскільки є працездатним та працює.

В попереднє судове засідання позивачка ОСОБА_1 не з'явилась, але 20.02.2014 року подала до суду заяву, згідно з якою свої позовні вимоги підтримує, просить задовольнити їх у повному обсязі, а також просить розглянути справу без її участі.

Відповідач ОСОБА_2 в попереднє судове засідання також не з'явився, але 20.04.2014 року подав до суду заяву про слухання справи без його участі, позовні вимоги визнав, аліменти платити згоден.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

З копії свідоцтва про народження, яке було видане 17 квітня 2013 року виконкомом Рафайлівської сільської ради Антрацитівського району Луганської області, вбачається, що ОСОБА_2 є батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.3).

Згідно із акта про перевірку паспортного режиму від 28.01.2014 року, виданого КП «Ясенівське» Ясенівської селищної ради, ОСОБА_1 мешкає разом із сином ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.4).

Відповідно до ст.180 Сімейного кодексу України відповідач зобов'язаний сплачувати аліменти на утримання неповнолітньої дитини до досягнення нею повноліття.

Беручи до уваги, що відповідач працює, але не надає позивачці матеріальної допомоги на утримання дитини, суд вважає, що позов заявлено обґрунтовано, його було підтверджено протягом судового засідання, тому він підлягає задоволенню.

З відповідача також підлягає стягненню судовий збір на користь держави.

Відповідно до ст.367 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.10, 11, 60, 130, 212-215, 367 ЦПК України, ст.180-183 СК України, суд, -


В И Р І Ш И В :


Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с. Рафайлівка, Антрацитівського району, Луганської області, що зареєстрований та мешкає за адресою: АДРЕСА_1, працює у ВП «Шахта «Комсомольська» ДП «Антрацит», ГРП, аліменти на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частки від заробітної плати (доходу), але не менш 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з 07.02.2014 року та до повноліття дитини.


Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір на користь держави в сумі 243,60 грн. (двісті сорок три грн. 60 коп.)

Відповідно до ст.367 ЦПК України допустити негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.

Копію рішення надіслати сторонам не пізніше двох днів з дня його проголошення.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному суді Луганської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення через Антрацитівський міськрайонний суд.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на апеляційне оскарження.


Суддя Антрацитівського

міськрайонного суду С. В. Ладиченко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація