У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 липня 2006 року м. Київ
Колегія суддів Судової палати у цивільних справах
Верховного Суду України в складі:
головуючого Патрюка М.В.,
суддів: Пшонки М.П.,
Прокопчука Ю.В.,
розглянувши справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до відкритого акціонерного товариства (далі - ВАТ) “Південьзахідшляхбуд”, третя особа - ОСОБА_4 про відшкодування матеріальної і моральної шкоди, за касаційною скаргою ВАТ “Південьзахідшляхбуд” на рішення Ленінського районного суду м. Вінниці від 12 листопада 2002 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 5 лютого 2003 року,
в с т а н о в и л а:
Позивачі звернулися в суд із вищезазначеними позовами, посилаючись на те, що 31 жовтня 1999 року сталася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої автомобіль, який належить ОСОБА_1, технічно ушкоджено, а його дружина - ОСОБА_2 та мати - ОСОБА_3 отримали легкі тілесні ушкодження. Просили стягнути з відповідача: на користь ОСОБА_1 38780 грн. на відшкодування матеріальної шкоди, 15000 грн. на відшкодування моральної шкоди, 387 грн. 80 коп. сплаченого державного мита та 1500 грн. на оплату послуг адвоката; на користь ОСОБА_3 спричинених збитків у сумі 8000 грн.; на користь ОСОБА_2 10 000 грн. на відшкодування моральної шкоди.
Рішенням Ленінського районного суду м. Вінниці від 12 листопада 2002 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 5 лютого 2003 року, позов задоволено частково. Стягнуто з ВАТ “Південьзахідшляхбуд” на користь: ОСОБА_1 на відшкодування матеріальної шкоди - 34320 грн., 5000 грн. на відшкодування моральної шкоди, 387 грн. 80 коп. у відшкодування понесених витрат по сплаті державного мита та 1560 грн. витрат по оплаті послуг адвоката; ОСОБА_2 3000 грн. на відшкодування моральної шкоди та 8 грн. 50 коп. у відшкодування понесених витрат по сплаті державного мита; ОСОБА_3 3000 грн. на відшкодування моральної шкоди та 8 грн. 50 коп. у відшкодування понесених витрат по сплаті державного мита.
У касаційній скарзі ВАТ “Південьзахідшляхбуд” ставиться питання про скасування судових рішень з підстав порушення судами норм матеріального та процесуального права.
Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.
Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України вважає, що справа підлягає призначенню до судового розгляду, оскільки доводи скарги дають підстави вважати, що судом при розгляді справи допущені порушення норм матеріального чи процесуального права, що могло призвести до неправильного вирішення справи.
Відповідно до ч. 2 ст. 327 ЦПК України за наявності клопотання особи, яка подала скаргу, суд у разі необхідності вирішує питання про зупинення виконання рішення (ухвали).
Керуючись статтями 332, 337 ЦПК України, колегія суддів Cудової палати у цивільних справах Верховного Суду України
у х в а л и л а :
Справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до відкритого акціонерного товариства “Південьзахідшляхбуд”, третя особа - ОСОБА_4 про відшкодування матеріальної і моральної шкоди призначити до судового розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий |
М.В. Патрюк |
Судді: |
Ю.В. Прокопчук М.П. Пшонка |