Справа 120/292/14-ц
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26.02.2014 року Чорноморський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого судді Єрохіної І.В.
при секретарі Мангул В.В.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в смт. Чорноморське цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа Управління Пенсійного Фонду України в Чорноморському районі Автономної Республіки Крим про встановлення факту належності трудової книжки, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу - трудової книжки виданої 18 липня 1977 року.
Як стверджує заявник, Управління Пенсійного фонду України у Чорноморському районі АР Крим відмовило у призначені пенсії заявнику з тих підстав, що у трудовій книжці по-батькові заявника записано невірно. Просить встановити факт належності ОСОБА_1 вищезазначеного правовстановлюючого документу, оскільки таким чином вона зможе реалізувати своє право на отримання пенсії.
Заявник надав заяву про розгляд справи у її відсутність, просила заяву задовольнити.
Представник зацікавленої особи - Управління Пенсійного фонду України в Чорноморському районі Автономної Республіки Крим в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав суду заяву у який не заперечував проти задоволення заяви.
Суд перевіривши матеріали справи, прийшов на наступного.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Згідно до ст.256 ч.1 п.6 ЦПК України суд розглядає справи про належність правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
У судовому засіданні встановлено, що заявниця, ОСОБА_1, народилась ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується паспортом громадянина України (а.с.3).
Згідно свідоцтва про народження та копії паспорту заявниці написання по-батькові зазначено як ОСОБА_1, (а.с. 7).
З трудової книжки, виданої 18 липня 1977 року вбачається, що по-батькові заявниці записали з помилкою як ОСОБА_1», замісь ОСОБА_1.
Враховуючи наявне збігання відомостей, зазначених у паспорті громадянина України серії НОМЕР_1 ОСОБА_1 зі спірною трудовою книжкою, суд приходить до висновку про наявність правових підстав для задоволення заяви.
Як вбачається з матеріалів справи, факт належності трудової книжки ОСОБА_1, підтверджується паспортом заявника (а.с.3), свідоцтвом про народження заявниці (а.с.7) .
Встановлення даного факту має для заявника юридичне значення, оскільки дозволяє оформити пенсію.
Визнання вимог заявника не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Що стосується вимог про встановлення факту родинних відносин, то вказані вимоги є передчасними, оскільки не втрачена можливість внесення змін до актового запису про народження ОСОБА_3.
На підставі ст.ст. 169,234-235,256-259,209,212-215,218 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа Управління Пенсійного Фонду України в Чорноморському районі Автономної Республіки Крим про встановлення факту належності трудової книжки - задовольнити частково.
Встановити факт того, що трудова книжка, видана 18 липня 1977 року на ім'я ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, дійсно належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки с. Октябрське, Красногвардійського району, Республіки Крим.
В решті вимог відмовити.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду АРК через Чорноморський районний суд АРК в 10-ти денний строк з дня проголошення.
Суддя І.В. Єрохіна