Судове рішення #35622014

Справа 120/288/14-ц


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


26.02.2014 року Чорноморський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого судді Єрохіної І.В.

при секретарі Мангул В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Чорноморське цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа Управління Пенсійного Фонду України в Чорноморському районі Автономної Республіки Крим про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,

ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про встановлення факту належності архівної довідки Державного архіву Київської області за №09-к-7099 від 21.07.1993 року, запиту відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Поліської районної ради Київської області №379 від 28.03.1994 року до Вишгородського районного відділу УСБУ по м. Києву та Київській області, довідки Вишгородського районного відділу УСБУ по м. Києву та Київській області №175 від 14.04.1994 року. Як стверджує заявник, управління Пенсійного фонду України у Чорноморському районі АР Крим відмовило у виплаті пенсії заявнику з тих підстав, що в документах допущена помилка у написані дати її народження, а саме ІНФОРМАЦІЯ_1 замість « ІНФОРМАЦІЯ_1. Просить встановити факт належності їй вказаних документів.

У судове засідання заявник надала заяву, згідно якої просить розглянути справу у її відсутність, підтримала заявлені вимоги.

Представник зацікавленої особи - Управління Пенсійного фонду України в Чорноморському районі Автономної Республіки Крим в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав суду заяву в якій не заперечував проти задоволення заяви.

Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що заява є обґрунтованою та підлягає задоволенню.

Згідно до ст.256 ч.1 п.6 ЦПК України суд розглядає справи про належність правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

У судовому засіданні встановлено, що заявниця ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується паспортом громадянина України (а.с.4). Згідно архівних довідок, всі відомості про заявницю співпадають, окрім дати народження, а саме ІНФОРМАЦІЯ_1 замість « ІНФОРМАЦІЯ_1, що дає змоги підтвердити факт належності заявниці вказаних спірних довідок.

Згідно свідоцтва шлюб прізвище заявниці ОСОБА_1 ОСОБА_1 (а.с.7), після реєстрації шлюбу з ОСОБА_2 1921 року заявниця взяла прізвище чоловіка ОСОБА_2 (а.с.7).

Враховуючи наявне збігання відомостей, зазначених у паспорті громадянина України, та свідоцтві про реєстрацію шлюбу зі спірними архівними довідками, суд приходить до висновку про наявність правових підстав для задоволення заяви.

Встановлення даного факту має для заявника юридичне значення, оскільки дозволяє оформити отримання пенсії.

Визнання вимог заявника не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

На підставі ст.ст. 169,234-235,256-259,209,212-215,218 ЦПК України, суд


В И Р І Ш И В:


Заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа Управління Пенсійного Фонду України в Чорноморському районі Автономної Республіки Крим про встановлення факту належності правовстановлюючого документу - задовольнити.

Встановити факт, що архівна довідка Державного архіву Київської області за №09-к-7099 від 21.07.1993 року, запит відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Поліської районної ради Київської області №379 від 28.03.1994 року до Вишгородського районного відділу УСБУ по м. Києву та Київській області, довідка Вишгородського районного відділу УСБУ по м. Києву та Київській області №175 від 14.04.1994 року дійсно належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженці с. Немильня, Новоград-Волинського району, Житомирської області.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду АРК через Чорноморський районний суд АРК в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення.

Суддя І.В. Єрохіна


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація