Судове рішення #35658526

Справа № 115/1181/14-ц




У Х В А Л А




"03" березня 2014 р. м. Саки


Суддя Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Щербіна Д.С., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Кримтеплопостачання» до боржника ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за використану теплову енергію у сумі 4837 грн. 54 коп.,


ВСТАНОВИВ:


Товариство з обмеженою відповідальністю «Кримтеплопостачання» звернулось до суду із заявою до боржника ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за використану теплову енергію у сумі 4837 грн. 54 коп.

Заяву подано з дотриманням правил підсудності та з додержанням вимог, викладених у ст. ст. 96 - 98 ЦПК України.

Враховуючи, що заява про видачу судового наказу відповідають вимогам ст.96-99 ЦПК України, керуючись ч.7 ст. 100 ЦПК України, суддя -


УХВАЛИВ:


Відкрити наказне провадження за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Кримтеплопостачання» до боржника ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за використану теплову енергію у сумі 4837 грн. 54 коп.

На підставі ч. 1 ст. 102 ЦПК України у триденний строк видати судовий наказ по суті заявлених вимог.


Ухвала оскарженню не підлягає.






Суддя Щербіна Д.С.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація