ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
27 червня 2006 р. | № 14/84д-4/207д |
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Перепічая В.С., Вовка І.В.,
Гончарука П.А.,
розглянувши касаційну скаргу Закритого акціонерного товариства “СоюзАвто” на постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 16.05.2006 року у справі № 14/84д-4/207д за позовом Запорізької обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів до Закритого акціонерного товариства “СоюзАвто”, треті особи –Всеукраїнська спілка автомобілістів, Відкрите акціонерне товариство “Автотехсоюз” про розірвання договору і вилучення будівлі із чужого незаконного володіння,
У С Т А Н О В И В:
Закрите акціонерне товариство “СоюзАвто” звернулося до суду з касаційною скаргою, яка містить клопотання про зупинення виконання судового рішення на час його перегляду в порядку касації.
Наведені відповідачем доводи в обґрунтування клопотання про зупинення виконання судової постанови заслуговують на увагу, а тому виходячи з вимог ст. 1211 ГПК України клопотання підлягає задоволенню.
Враховуючи вищенаведене та керуючись ст.ст. 86, 1114, 1115, 1211 Господарського процесуального кодексу України суд ,
У Х В А Л И В:
Прийняти касаційну скаргу Закритого акціонерного товариства “СоюзАвто” на постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 16.05.2006 року до провадження.
Призначити розгляд касаційної скарги в засіданні Вищого господарського суду України на 26 липня 2006 року о 10 год. 50 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, кім.213.
Зупинити виконання рішення господарського суду Запорізької області від 15.02.2006 року до закінчення його перегляду в порядку касації.
Довести до відома сторін, що нез’явлення сторін у судове засідання касаційної інстанції не тягне перенесення справи на інші строки, не перешкоджає розгляду справи по суті без їх участі.
Судді В.Перепічай
І. Вовк
П. Гончарук