Справа № 113/1421/13-ц
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 березня 2014 року Первомайський районний суд Автономної Республіки Крим
у складі: Головуючого судді - Климової Г.М.
за участю секретаря - Лисенко С.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Первомайське, Первомайського району, АРК цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, суд -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулась до суду із позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, мотивуючи свої вимоги тим, що з 17.12.2011 року перебувала з відповідачем в зареєстрованому шлюбі. Сторони по справі мають неповнолітню дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини не надає, у зв'язку з чим, просить суд стягнути з відповідача на її користь на утримання ОСОБА_3 аліменти у розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку (доходу), але не менш ніж 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку щомісячно, починаючи з 04.11.2013 року і до повноліття дитини.
Позивач - ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилась, надала на адресу суду заяву про розгляд справи в її відсутність, позовні вимоги підтримує в повному обсязі.
Відповідач - ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, надав на адресу суду заяву про розгляд справи в його відсутність, позовні вимоги ОСОБА_1 визнає.
Суд, дослідивши матеріали справи та представлені докази, знаходить, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 і ОСОБА_2 з 17.12.2011 року перебували в зареєстрованому шлюбі. Рішенням Первомайського районного суду АРК від 22.01.2014 року шлюб між сторонами розірвано.
Від спільного життя сторони мають неповнолітню дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає разом з матір'ю та знаходиться на її утриманні.
Батьком дитини є відповідач ОСОБА_2
На підставі ст. 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
ОСОБА_2 матеріальної допомоги на утримання дитини не надає.
Аліменти належать стягненню з дня пред'явлення позову - 04.11.2013 року.
Відповідно до ст. 367 ЦПК України суд вважає необхідним допустити негайне виконання рішення, про стягнення аліментів - у межах суми платежу за один місяць.
З відповідача на користь держави належить стягненню судовий збір у розмірі 243 грн. 60 коп.
На підставі ст. ст. 180-183 Сімейного Кодексу України, керуючись ст. ст. 10, 11, 88, 174, 197 ч.2, 209, 212, 214- 215, 218, 367 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с. Воїнка, Красноперекопського району, Кримської області, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, на користь ОСОБА_1 на утримання дитини - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліменти у розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку (доходу), але не менш ніж 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку щомісячно, починаючи з 04.11.2013 року і до повноліття дитини.
Стягнути з ОСОБА_2 в доход держави судовій збір у розмірі 243 грн. 60 коп.
Допустити негайне виконання рішення, про стягнення аліментів - у межах суми платежу за один місяць.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через Первомайський районний суд АРК шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: