24.02.2014
Справа № 372/1104/14-п
Провадження №3-285/14
постанова
Іменем України
14 березня 2014 року суддя Обухівського районного суду Київської області Степанова О. С. розглянувши матеріали, які надійшли з Відділу ДАІ Обухівського РВГУ МВС України Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Київ, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, за ч. 7 ст. 121 КпАП України,
встановив:
ОСОБА_1 13.12.2013 року о 18-30 год. в м. Київ, керував автомобілем марки "ЗАЗ", державний номерний знак НОМЕР_1, на якому в темний час доби не освітлювався задній номерний знак, чим порушив п.2.9 (в) Правил дорожнього руху України.
За результатами вказаного правопорушення інспектором ВДАІ Обухівського РВ ГУ МВС України в Київській області Кабанцем Ю.А. 26.12.2013 року було винесено постанову відповідно до якої ОСОБА_1 було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.6 ст. 121 КпАП України, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 400,00 грн. (а.с.3)
Крім того, ОСОБА_1 15.01.2014 року о 13 год. 00 хв., в м. Києві по пл. Бессарабська керував автомобілем марки "ЗАЗ-110557", державний номерний знак НОМЕР_1, що належить ОСОБА_3, із забрудненим номерним знаком, який не читається з відстані 20 метрів, чим порушив п.30.2 Правил дорожнього руху України.
Отже, своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч. 7 ст. 121 КУпАП України - повторне протягом року керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів, перевернутим чи неосвітленим.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, про дату, час і місце розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку, завчасно про причини своєї неявки суд не повідомив.
Вина особи яка притягується до адміністративної відповідальностіу вчиненому підтверджується матеріалами адміністративної справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення Серії АА2 №938877 від 15.01.2014 року, копією постанови в справі про адміністративне правопорушення серії АА2 №647008 від 26.12.2013 року.
Обставин, що пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення відповідно до вимог ст..34 КпАП України, та обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення відповідно до вимог ст..35 КпАП України не встановлено.
З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи правопорушника, вважаю, що ОСОБА_1 слід піддати адміністративному стягненню у виді штрафу.
Враховуючи обставини справи, керуючись ч.7 ст. 121, ст.ст. 279, 283-285 КпАП України, суддя -
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 7 ст. 121 КпАП України та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі п'ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 255 (двісті п'ятдесят п'ять) гривень 00 копійок у дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 36,54 гривні, згідно ст..4 ч.2 Закону України «Про судовий збір».
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга чи протест прокурора подаються до Апеляційного суду Київської області через Обухівський районний суд Київської області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова має бути звернута до виконання не пізніше трьох місяців з дня її винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови перебіг строку звернення постанови до виконання зупиняється до розгляду скарги або протесту.
Згідно ч.1 ст. 307 Кодексу про адміністративні правопорушення України (далі КпАП України) штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу.
Відповідно до ч. 1 ст. 308 КпАП України у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений ч.1 ст. 307 КпАП України, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцем знаходження його майна в порядку встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього кодексу та витрати на облік зазначених правопорушень (ч.2 ст. 308 КпАП України).
Суддя: