Судове рішення #36424825


Справа № 261/756/14-ц

Провадження № 2/261/641/14


Р І Ш Е Н Н Я

І м е н е м У к р а ї н и


м. Донецьк 10 квітня 2014 р.

Петровський районний суд м. Донецька у складі: головуючий - суддя Іванов В.М., при секретарі Абрамчук А.В., за участю позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою


ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -


в с т а н о в и в :


Позивач звернулась до суду із позовною заявою про розірвання шлюбу з відповідачем.


Позовні вимоги мотивовано тим, що позивач втратила почуття поваги та кохання до чоловіка, розірвала з ним шлюбні стосунки та не бажає їх поновлення.


В судовому засіданні позивач підтвердила позовні вимоги та їх обґрунтування, суду пояснила, що 26 вересня 2009 року, вона зареєструвала шлюб з відповідачем, від шлюбу має неповнолітнього сина, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1.. Сімейні відносини з чоловіком не склались, оскільки вони з відповідачем різні за характером люди, вона втратила почуття поваги та кохання до чоловіка, розірвала з ним свої стосунки та не бажає їх поновлення. З наведених підстав позивач просить суд розірвати шлюб з відповідачем.


Відповідач позов визнав, в судовому засіданні підтвердив пояснення позивача.


Суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.


Наданими позивачем документами встановлено, що 26 вересня 2009 року, сторони зареєстрували шлюб у відділі РАЦС Петровського районного управління юстиції м. Донецька, актовий запис № 414. Від шлюбу сторони мають неповнолітнього сина, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1..


Згідно зі ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.


Судом встановлено, що сторони припинили шлюбні відносини, не мають наміру їх поновити, між ними склалися такі стосунки, при яких подальше спільне життя є неможливим. Викладене у своїй сукупності є підставою для розірвання шлюбу між сторонами.


Надання сторонам строку для примирення суд вважає недоцільним, оскільки вважає, що примирення між ними неможливе.





При цьому суд враховує, що спору між сторонами щодо утримання та виховання неповнолітньої дитини, а також майнового спору немає.


На підставі викладеного, керуючись ст. 104, 110-112 СК України, ст. 213-215 ЦПК України, суд


В и р і ш и в :


Позов ОСОБА_1 задовольнити.


Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 26 вересня 2009 р. у відділі РАЦС Петровського районного управління юстиції м. Донецька, актовий запис № 414 - розірвати.


Після розірвання шлюбу позивачу залишити прізвище «ОСОБА_1».


Апеляційна скарга на це рішення може бути подана в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Донецької області через місцевий суд протягом десяти днів зі дня його проголошення.




Суддя В. М. Іванов


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація