ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40
У Х В А Л А
Про порушення апеляційного провадження
04.12.2008 р. справа № 29/24
Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: суддів | Москальової І.В. Алєєвої І.В. , Шевкової Т.А. |
розглянувши апеляційну скаргу | відкритого акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" м. Маріуполь |
на рішення господарського | суду Донецької області |
від | 17.11.2008р. |
у справі | № 29/24 (суддя Татенко В.М.) |
за позовом | ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча" м.Маріуполь |
до відповідача 1 відповідача 2 відповідача 3 відповідача 4 | Тельманівської районної державної адміністрації смт.Тельманове Управління праці та соціального захисту населення у Тельманівському районі Донецької області Головного управління Державного казначейства України у Донецькій області м. Донецьк Фінансового управління Тельманівської районної державної адміністрації смт. Тельманове |
про | стягнення 60 014 грн. 00 коп. |
визнав апеляційну скаргу такою, що підлягає прийняттю до провадження і керуючись ст. ст. 86, 98 Господарського процесуального кодексу України
У Х В А Л И В:
1. Порушити апеляційне провадження.
2. Справу призначити до розгляду на: 12.01.2009 о 13:00, судове засідання відбудеться у приміщенні корпусу залів судових засідань, за адресою: м.Донецьк, вул. Артема, 157, зал судового засідання № 8.
3. Зобов’язати позивача представити документи та учинити дії, вказані у п.1 «Переліку»(дивися на звороті).
4. Зобов’язати відповідачів представити документи та учинити дії, вказані у п.п. 1,7 «Переліку»(дивися на звороті).
5. Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Головуючий І.В. Москальова
Судді: І.В. Алєєва
Т.А. Шевкова
П Е Р Е Л І К
дій та документів які підлягають виконанню
1. Надати апеляційному господарському суду та направити іншій стороні по справі, до дня засідання суду, відзив на апеляційну скаргу (подання).
2. Оригінали документів, що посвідчують повноваження особи яка підписала
апеляційну скаргу (для огляду).
3. Оригінали документів доданих до апеляційної скарги (подання) .
4. Сторонам з ініціативи позивача звірити розрахунки. Акт звірки надати суду.
5. Сторонам подати оригінали для огляду та завірені копії наступних документів:
позивачу________________________________________________________________
________________________________________________________________________
відповідачу_____________________________________________________________
________________________________________________________________________
6. Банківські реквізити позивача та відповідача.
7. Явка представників сторін (позивача, відповідача).
Надруковано: 8 прим.
1.позивачу
2-6. відповідачу
7. у справу
8. апеляційному суду