Справа № 22ц - 1007/ 2007року
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2007 року травня місяця 14 дня м. Полтава
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Полтавської області в складі:
Головуючого: Дорош А.І.
Суддів: Карнауха П.М., Гасія Ю.В.
при секретарі: Бідній О.І.
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1
на рішення Котелевського районного суду Полтавської області від 27 лютого 2007 року
по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення наймача без надання іншого житлового приміщення за неможливістю спільного проживання
Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача апеляційного суду Полтавської області Дорош А.І., -
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням Котелевського районного суду Полтавської області від 27 лютого 2007 року у задоволення позовних вимог ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення наймача без надання іншого житлового приміщення за неможливістю спільного проживання відмовлено повністю.
В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить рішення районного суду скасувати та постановити нове рішення, яким задовольнити його позовні вимоги, посилаючись на те, що воно є необгрунтованим, постановленим без належної
об'єктивної оцінки всіх доказів та фактів по справі. Вказував, що він є власником садиби по АДРЕСА_1, а відповідач - чоловік його дочки, який проживає разом з ними, неприязно до нього ставиться, в ході сварок наносить тілесні ушкодження, погрожує.
Перевіривши законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги та вимог, заявлених у суді першої інстанції, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційна скарга підлягає відхиленню з таких підстав.
Згідно ч.1 ст. 308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права.
Як встановлено судом першої інстанції і це вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_1 є власником жилого будинку, з приналежними до нього будівлями та спорудами по АДРЕСА_1 Полтавської області відповідно до свідоцтва про право особистої власності на домоволодіння (а.с. 13).
Згідно довідки, виданої виконавчим комітетом Котелевської селищної ради Полтавської області від 02.11.2005 року в даному домоволодінні зареєстровані його дружина ОСОБА_3 та дочка ОСОБА_4
Після реєстрації шлюбу з ОСОБА_4, відповідач ОСОБА_2 06.10.1984 року зареєструвався (прописався) за вищевказаною адресою.
Судом апеляційної інстанції встановлено і це не заперечується сторонами, відповідач ОСОБА_2 постійно проживає за спірною адресою, хоча з 03.08.1996р. зареєстрований (прописаний) за адресою АДРЕСА_2
Згідно ст. 116 ЖК України, якщо наймач, ч.1ени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.
Разом з цим, підтримуючи заявлені позовні вимоги, ОСОБА_1 не надав суду докази на підтвердження своїх доводів щодо заподіяння йому тілесних ушкоджень саме відповідачем ОСОБА_2. та не обґрунтував свої позовні вимоги про виселення ОСОБА_2 без надання іншого житлового приміщення за неможливістю спільного проживання.
Тому, місцевий суд вірно визнав необгрунтованими позовні вимоги ОСОБА_1 і обґрунтовано залишив їх без задоволення, враховуючи при цьому належним чином обставини справи, в цілому.
Доводи, викладені в апеляційній скарзі, не спростовують висновків суду першої інстанції.
Рішення суду першої інстанції постановлене з дотриманням норм матеріального та процесуального права і підстав для його скасування не вбачається.
Керуючись ст. ст. 303, 304, 307, 308 ч.1, 313 - 315 ЦПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.
Рішення Котелевського районного суду Полтавської області від 27 лютого 2007 року залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена протягом двох місяців до Верховного Суду України шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.