Номер провадження 2-н/259/222/2013
259/1100/13-ц
УХВАЛА
18.02.2013 р. суддя Куйбишевського районного суду м. Донецька Машкіна Н.В. розглянувши заяву Комунального підприємства "Керуюча компанія Куйбишевського району міста Донецька" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про видачу судового наказу,-
В С Т А Н О В И В :
Заявник звернувся до суду із заявою до боржника про видачу судового наказу про стягнення суми заборгованості за послуги по оплаті житлово-комунальних послуг та вивіз ТБВ.
Заява підсудна місцевому суду та відповідає вимогам ст. ст. 119-120 ЦПК України, у зв'язку з чим необхідно відкрити провадження у справі.
Приймаючи до уваги, що заява підсудна місцевому суду, відповідає вимогам ст. 96, 98, 119, 120, 122 ЦПК, керуючись ст. 102 ЦПК, -
У Х В А Л И В :
Заяву Комунального підприємства "Керуюча компанія Куйбишевського району міста Донецька" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про видачу судового наказу, прийняти до провадження суду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Куйбишевського районного суду
м. Донецька Н.В. Машкіна