Судове рішення #3676116

 

                                                                                                                   3м-282-08     

                                                                                              

 

                          П О С Т А Н О  В А 

                           І м е н е м   У к р а ї н и

 

 17 квітня   2008  року                                                                                  м. Любомль

 Суддя Любомльського районного суду Волинської області Пешков М.І., з участю прокурора Кузька І.П., розглянувши матеріали справи , що надійшли з Ягодинської митниці № 0239/20502/2008  про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 ,

ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина

України , жителяАДРЕСА_1

АДРЕСА_1,

приватного підприємця,

 

у вчиненні правопорушення, передбачено

го ст. 340 МК України ,

 

в с т а н о в и в :

 

19 березня  2008 року о 14  годині 20  хвилин,ОСОБА_1., слідуючи через м/п  “Ягодин”  з  РП в Україну , автомобілем “Мерседес”, НОМЕР_1, в якості пасажира , намагався  перемістити через митний кордон України, не заявивши за встановленою формою, товар «добавки з вмістом сої для м'ясних виробів марки «BECOFIX», вагою 250 кг, вартістю 10 000 гривень, що знаходився в багажному відділенні даного автомобіля серед задекларованого товару і був  виявлений  під час митного контролю .

Своїми  діямиОСОБА_1.  вчинив правопорушення , передбачене ст.  340  МК України. Його вина  повністю стверджена матеріалами адмінсправи та його письмовими поясненнями. На розгляд справи в суді правопорушник  не  з'явився  без поважних причин, хоча належним чином був  повідомлений про час та місце розгляду справи .

 

Керуючись  ст. 340 , ст. 386 п.2, ч.1 ст. 391, ст. 392 МК України , суд,-

 

п о с т а н о в и в :

 

ОСОБА_1   визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 340 МК України   і  накласти на нього стягнення у вигляді  конфіскації  товару « добавки з вмістом сої для м'ясних виробів марки «BECOFIX», вагою 250 ( двісті п'ятдесят ) кг, вартістю 10000 ( десять тисяч ) гривень , вилучених за протоколом про ПМП №  0239/20502/2008  .

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

 

Суддя Любомльського районного

 суду Волинської області                                                          М.І.Пешков

    

                                               

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація