Судове рішення #371281
Справа № 3-89 2007р

Справа № 3-89 2007р.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 січня 2007 року, суддя Кам'янського районного суду Черкаської області Коваленко В.І. розглянувши матеріали , які надійшли від Кам"янського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 , громадянина України , місце роботи - не працює , у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.178 КпАП України,-

встановив :

02 січня 2007 р. біля 00 год. 10 хв. , ОСОБА_1 , будучи в стані алкогольного сп"яніння по вул. Декабристів в м. Кам"янка Черкаської області біля   РБК,   ображав  людську  гідність  і   громадську   мораль.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення , передбачене ч.1 ст. 178 КупАП як поява в громадських місцях у п"яному вигляді,    що    ображає    людську  гідність   і     громадську  мораль.

На підставі ст. 24-1 КупАП до ОСОБА_1 , який є неповнолітнім, необхідно   застосувати   захід   впливу  як   застереження.

При накладенні стягнення за адміністративне правопорушення враховою характер вчиненого                         правопорушення , особу порушника , який до адміністративної    відповідальності     притягується   вперше, ступінь   вини.

Пом"якшуючі відповідальність обставини - вчинення адмінправопорушення неповнолітнім, щире розкаяття, що він задовільно характеризується за місцем проживання.

Обставин , що    обтяжують     відповідальність - адмінправопорушення   вчинине   в стані алкогольного   сп"яніння .

Керуючись   ст.ст. 283 , 284 ,285 ,287 , ч.1 ст. 178 , ст. 24-1 КУпАП України ,

постановив :

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 178 КпАП України , застосувавши до нього захід впливу як   застереження.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація