Справа № 437/18755/13а
У Х В А Л А
27 травня 2014 року Ленінський районний суд міста Луганська в складі:
Головуючого: - судді Антоненко М.В.
при секретарі: - Єсауленко Н.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_2 про перегляд постанови за нововиявленими обставинами, -
В С Т А Н О В И В :
Постановою Ленінського районного суду м. Луганська від 06.05.2014 року позовні вимоги ОСОБА_2, задоволені частково. Визнано неправомірними дій управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Луганська щодо врахування ОСОБА_2 в менших (20%), ніж фактично їй нараховувалися - 40 % надбавки за вислугу років, інших виплат у складі заробітної плати (індексація доходів, винагорода, матеріальна допомога на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань), з яких справлялися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Зобов'язано управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Луганська здійснити перерахунок та виплату призначеної ОСОБА_2 пенсії державного службовця з 01.01.2013 з урахуванням фактично нарахованих та виплачених сум за довідками ДПС в Луганській області про складові заробітної плати від 18 грудня 2012 року № 19723/05-61, та копією довідки від 5 грудня 2006 року № 18886/05-0133, а саме: винагороди за вислугу років у розмірі 40 % та з урахуванням складової заробітної плати в частині інших виплат (індексація доходів, винагорода, матеріальна допомога на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань).
Заявник звернулась до суду із заявою про перегляд постанови за нововиявленими обставинами, посилаючись на те, що в постанові вказані не ті довідки для зобов'язання управління ПФУ в Ленінському районі м. Луганська здійснити перерахунок та виплату призначеної позивачу пенсії державного службовця з 01.01.2013 року з урахуванням виплачених сум за довідками ДПС в Луганській області про складові заробітної плати від 18.12.2012 року № 19723/05-61, та від 05.12.2006 р. № 18886/05-1033. Заявник також зазначила, що в матеріалах справи була відсутня довідка Головного управління Міндоходів у Луганській області від 12.07.2013 року № 3158/12-32-05/61 в якій була надана інформація стосовно складових зарплати ОСОБА_2 станом на 01.02.2008 року.
В судове засідання заявниця ОСОБА_2 не з'явилась, про час та дату розгляду повідомлялась належним чином, причин неявки суду доповіла.
Дослідивши матеріали зазначеної вище адміністративної справи та докази, надані заявником, суд вважає, що заява не підлягає задоволенню.
У відповідності до ст. 247 КАС України, заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами може бути подано протягом одного місяця після того, як особа, яка звертається до суду, дізналася або могла дізнатися про ці обставини.
В судовому засіданні встановлено, що заявниці ОСОБА_2 про довідку стало відомо ще в липні 2013 року, однак питання щодо уточнення позовних вимоги відповідно до довідки від 12.07.2013 року № 3158/12-32-05/61 позивачко ОСОБА_2 не порушувалось.
З урахуванням наведеного, суд вважає, що відсутні підстави для перегляд постанови суду за нововиявленими обставинами.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 247 КАС України, суд -
У Х В А Л И В :
Відмовити в задоволенні заяви ОСОБА_2 про перегляд постанови за нововиявленими обставинами.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному суді Луганської області через районний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Головуючий: суддя М.В. Антоненко