Судове рішення #372141
№ 3 - 160/ 2007 p

№ 3 - 160/ 2007 p.

ПОСТАНОВА 

17 січня 2007 p. СУДДЯ Чортківського районного суду Тернопільської області Коломієць Н.З. розглянувши матеріали, які надійшли від MB (в м. Чортків) ДАІ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, військовозобов'язаного, освіта середня-спеціальна, неодруженого, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, не судимого за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

16 грудня 2006 року о 08 год. 05 хв. в с. Колиндяни Чортківського району Тернопільської області гр. ОСОБА_1 керував транспортним засобом ВАЗ-2107, номерний знак НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп'яніння. На вимогу працівника міліції пройти медосвідчення для визначення стану сп'яніння відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 ПДР України.

Вина гр. ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи та особистими пояснення правопорушника.

Враховуючи обставини правопорушення та керуючись ст. ст. 283, 284,-

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на гр. ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 (двісті п'ятдесят п'ять) гривень в доход держави.

Постанова остаточна оскарженню не підлягає.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація