Судове рішення #37231323

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА


05.06.14р. Справа № Б26/18/11/99


Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.

при секретарі судового засідання Штефан В.П.

за участю представників сторін:

від кредитора: Щукіна А.Д. - представник УПФУ в Бабушкінському районі м. Дніпропетровська, довіреність № 209/01/44 від 09.01.2014р.

Дудка О.П.. - представник УПФУ в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області, довіреність № 763/07/22 від 24.02.2014р.

від боржника: не з'явився

в засіданні приймали участь: Безручко М.В. - представник Головного управління юстиції у Дніпропетровській області, довіреність № 10-51/460 від 27.01.14р.

розглянувши справу

за заявою ДПІ у Бабушкінському районі, м. Дніпропетровськ

до боржника Дніпропетровського державного "ВетСанзаводу", м. Дніпропетровськ

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Провадження у справі про банкрутство Дніпропетровського державного "ВетСанзаводу" перебуває на стадії ліквідації, повноваження ліквідатора виконує арбітражний керуючий Козаченко В.М.

19.05.14р. до господарського суду Дніпропетровської області надійшло клопотання арбітражного керуючого Козаченка В.М. про продовження строку ліквідаційної процедури на 6 місяців, яке призначено до розгляду у судовому засіданні за участю ліквідатора, представників членів комітету кредиторів.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні представників кредиторів, господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи, у зв'язку з неявкою у судове засідання ліквідатора.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 86 ГПК України, ст. ст. 22-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд ,-

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 01.07.14 р. на 10:30., к.8.

Явку ліквідатора банкрута Козаченка В.М., представників членів комітету кредиторів у судове засідання визнати обов'язковою.

Суддя Н.М. Камша




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація