БУДЬОННІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ДОНЕЦЬКА
СУДОВИЙ НАКАЗ
Справа № 2н/254/951/2014
02 червня 2014 року м. Донецьк
Суддя Будьоннівського районного суду м. Донецька Заборський В.О., розглянувши заяву
Комунального комерційного підприємства Донецької міської ради «Донецькміськтепломережа» 83001, м. Донецьк, вул. Постишева, 68 рр 26004040068 в Донецькому центральному регіональному відділенні ПАТ «Мегабанк», МФО 351629, ЄДРПОУ 33257089
про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги з теплопостачання з
ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, що мешкають за адресою: АДРЕСА_1
керуючись ст. 103 ЦПК України та ст.ст. 525, 526, 527, 530, 625 ЦК України,
Н А К А З У Ю:
Стягнути в солідарному порядку з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 ІПН НОМЕР_1, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 ІПН НОМЕР_2, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 ІПН НОМЕР_3 на користь Комунального комерційного підприємства Донецької міської ради «Донецькміськтепломережа» :
- заборгованість за послуги з теплопостачання за період з 01.11.2011 р. по 01.04.2014 р. в розмірі 2396 (дві тисячі триста дев'яносто шість) грн. 34 коп.
- витрати по сплаті судового збору у розмірі 121 (сто двадцять одну) грн.. 80 коп.
Суддя:
Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, яка скасовує судовий наказ (ст. 106 ЦПК України).
Судовий наказ набрав законної сили " ____"______________20____ року.
Суддя Будьоннівського районного
суду м. Донецька В.О. Заборський
Дата видачі судового наказу стягувачеві "____"______________20____ року
Строк пред'явлення судового наказу до виконання - 1 рік