Судове рішення #37470978

Лутугинський районний суд Луганської області


Справа № 416/2688/13-ц

Провадження № 2/416/1072/13



УХВАЛА


27 листопада 2013 року

Лутугинський районний суд Луганської області

у складі : головуючого судді Кулешової Л.В.

при секретарі Яришовій О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Лутугине цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини,

В С Т А Н О В И В :

           05 серпня 2013 року позивач звернувся до суду з зазначеним позовом, в якому просить виключити з актового запису про народження неповнолітньої ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 № 88 від 02 грудня 1996 року відомості про нього як батька дитини.

          У судовому засіданні представник позивача заявила клопотання про призначення у справі судово-біологічної експертизи для встановлення батьківства.

          Заслухавши думки учасників процесу, які не заперечували проти заявленого клопотання, суд вважає задовольнити клопотання з тих підстав, що для з’ясування обставин, що мають істотне значення для справи, потрібні спеціальні знання в галузі медицини.

          Оскільки для проведення експертизи потрібний значний проміжок часу, на час проведення експертизи провадження у справі слід зупинити.                    


          Керуючись ст. 143,144,210 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В :

          Призначити у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини судово-біологічну експертизу, на вирішення якої поставити наступні питання :

1.          Чи є ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, біологічним батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1?

Проведення експертизи доручити експертам Донецького НДІСЕ, попередити експертів про кримінальну відповідальність за ст..ст.384,385 КК України.

Роз*яснити сторонам положення ст..146 ЦПК України про наслідки ухилення від участі в експертизі.

Витрати за проведення експертизи покласти на ОСОБА_1

Провадження у справі зупинити на час проведення експертизи.

Ухвала в частині зупинення провадження у справі може бути оскаржена до апеляційного суду Луганської області шляхом подачі протягом п’яти днів з проголошення ухвали апеляційної скарги через Лутугинський районний суд.


Суддя : Л.В.Кулешова


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація