Справа 232/1199/14-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 червня 2014 року м. Кіровське
Кіровський міський суд Донецької області
в складі головуючого судді Артеменко Л.І.
при секретарі Євсєєвій Ю.М.
за участю прокурора Пономарьова Р.О.
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за спільним поданням Кіровської виправної колонії № 33 УДПтС України в Донецькій області та спостережної комісії при Кіровській міській раді та клопотання самого засудженого про застосування амністії до засудженого
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Єнакієве, Донецької області, громадянина України, судимого:
01.06.2010 Єнакіївським міським судом Донецької області за ст. 121 ч.1 КК України до 5 років позбавлення волі, звільнений умовно-достроково 15.08.2013 за постановою Артемівського міського суду від 07.08.2013 на 1 рік 6 місяців 11 днів;
25.12.2013 року Єнакіївським міським судом Донецької області за ст. 185 ч.1, 71 КК України до 2 років 2 місяців позбавлення волі,
початок строку - 25.12.2013,
кінець строку - 25.02.2016
ВСТАНОВИВ:
Адміністрація КВК 33 за погодженням зі спостережною комісією при Кіровській міській раді звернулась до суду з поданням про скорочення наполовину невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі засудженому ОСОБА_1 на підставі ст..6 Закону України «Про амністію у 2014 році», оскільки на момент набрання чинності цим законом (19.04.2014) він не підлягає звільненню від відбування покарання на підставі ст. 1-5 цього Закону і має невідбутий строк покарання.
Засуджений надав суду письмові заяви про застосування до нього амністії та розгляд справи без його участі.
Дослідивши матеріали подання та особової справи, надану за наявними в кримінальному провадженні відомостями довідку Єнакіївського міського суду Донецької області про вік потерпілої у кримінальному провадженні за ст. 185 ч.1 КК України ОСОБА_2, матері засудженого, враховуючи думку прокурора про відсутність законних підстав для застосування до засудженого акту амністії, суд приходить до висновку про необхідність відмовити в задоволенні подання і клопотання засудженого про скорочення наполовину невідбутої ним частини покарання відповідно до ст. 6 цього закону, оскільки засуджений відбуває покарання у виді позбавлення волі за злочин, передбачений ст. 185 ч.1 КК України, вчинений 01.11.2013 року щодо своєї матері ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, тобто має матір віком понад 70 років навіть станом на час вчинення злочину і вчинив злочин, що посягає на її охоронюване законом право власності, що відповідно до п. е) ст. 8 Закону України «Про амністію у 2014 році» виключає можливість застосування до нього амністії.
На підставі викладеного, керуючись ст..8 п. е), 9,10 Закону України «Про амністію у 2014 році», суд
УХВАЛИВ:
В задоволенні подання адміністрації Кіровської виправної колонії № 33 УДПтС України в Донецькій області та спостережної комісії при Кіровській міській раді та клопотання засудженого ОСОБА_1 про застосування амністії до засудженого ОСОБА_1 на підставі Закону України «Про амністію у 2014 році» відмовити.
Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області протягом 7 діб з часу її проголошення, а засудженим - у той же строк з часу отримання її копії.
Суддя Л. І. Артеменко