Судове рішення #37495896

05.06.2014

№ 271/2586/14-к

1-в/271/326/14


У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


05 червня 2014 року

Червоногвардійський районний суд м. Макіївки Донецької області в складі:

головуючого судді Комарова В.А.

при секретарі Бондаренко Ю.Е.,

прокурора Фролова Д.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні ЗВК № 97 у м. Макіївці представлення адміністрації виправної установи про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким у відношенні

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, раніше судимого, що відбуває покарання в ЗВК № 97 м. Макіївки Донецької області,-


ВСТАНОВИВ:


04 липня 2012 року вироком Ленінського районного суду м. Донецька, ОСОБА_1 засуджений за ст.185ч2, ст. 70ч4 КК України до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Початок строку: 30 липня 2012 року.

Кінець строку: 30 січня 2016 року.

На день розгляду справи засуджений відбув частину покарання, яка дає основу для подання його на заміну невідбутої частини покарання на більш м'яке.

Адміністрація ЗВК № 97 і спостережлива комісія при виконавчому комітеті Макіївської міської Ради Донецької області клопочеться перед судом про заміну невідбутої частини покарання на виправні роботи.

Засуджений надав до суду заяву, згідно якої не заперечує про заміну невідбутої частини покарання на виправні роботи.

Вивчивши і проаналізувавши матеріали справи, заслухавши думку представника адміністрації колонії, висновок прокурора, суд вважає за можливе замінити невідбуту частину покарання ОСОБА_1 на виправні роботи, тому що за час відбування покарання в місцях позбавлення волі засуджений характеризується позитивно, має два заохочення, стягнень не має.

На підставі викладеного, керуючись ст. 82 КК України ст. ст. 537 ч.1, п. 3; 539 КПК України, суд -

У Х В А Л И В:

ОСОБА_1 засудженому вироком Ленінського районного суду м. Донецька від 04.07.2012 року замінити невідбуту частину покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи з відрахуванням 20 % у доход держави на строк 1 рік 7 місяців 22 дні.

Початок строку відбування покарання у вигляді виправних робіт обчислювати з дня набрання ухвали законної сили.

При перебільшенні строку перебування під вартою після набрання ухвали законної сили, зарахувати ОСОБА_1 в строк відбування покарання у вигляді виправних робіт час перебування його під вартою згідно ст. 72 КК України, виходячи з такого співвідношення: одному дню позбавлення волі відповідають три дні виправних робіт.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області протягом семи днів з дня її оголошення шляхом подачі апеляційної скарги через даний районний суд.


СУДДЯ: В.А.Комаров


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація