Справа № 413/2932/13-а
Провадження № 2-а/413/4/14
У Х В А Л А
про відновлення провадження у справі
20 грудня 2013 року м. Красний Луч
Краснолуцький міський суд Луганської області
у складі: головуючого судді Чехова Є. М.,
при секретарі Гаріні М.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Красний Луч цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Краснолуцької міської ради Луганської області про визнання протиправними та скасуванні рішень Краснолуцької міської ради Луганської області, -
В С Т А Н О В И В :
29.04.2013 року позивач звернувся до суду з позовом до Краснолуцької міської ради Луганської області про визнання протиправними та скасуванні рішень Краснолуцької міської ради Луганської області.
Ухвалою суду від 26 липня 2013 року по даній справі призначена земельно – технічна експертиза, у зв`язку з чим провадження по справі було зупинено.
19.11.2013 року від Луганського відділення ДНДІСЕ на адресу суду надійшло повідомлення про неможливість надання висновку експерта.
Відповідно до ст. 156 ч.5 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній справі відпали, то суд вважає за необхідне відновити провадження, та призначити справу до розгляду.
Керуючись ст. 156 ч.5 КАС України, суд
У Х В А Л И В:
Відновити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Крапснолуцької міської ради Луганської області, за участю третіх осіб ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , про визнання протиправними та скасування рішень Краснолуцької міської ради Луганської області, призначивши справу до розгляду у судовому засіданні на 13.01.2014 року на 14-00 годину у приміщенні Краснолуцького міського суду каб. № 5
У судове засідання викликати сторони по справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є.М.Чехов