ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
03 липня 2014 рокуЛуганськ№ 812/4293/14
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Лагутін А.А., перевіривши матеріали за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в м. Антрациті та Антрацитівському районі Луганської області до державного підприємства «Антрацит» в особі відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за списком № 1 за період лютий-березень 2014 року в сумі 2418889,79 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
02 липня 2014 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов вказаний адміністративний позов.
Відповідно до ч. 4 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Судом встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України, а саме - відсутній підпис позовної заяви уповноваженим представником позивача.
Згідно із ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов управління Пенсійного фонду України в м. Антрациті та Антрацитівському районі Луганської області до державного підприємства «Антрацит» в особі відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за списком № 1 за період лютий-березень 2014 року в сумі 2418889,79 грн., залишити без руху.
Запропонувати позивачу протягом десяти днів з моменту отримання даної ухвали усунути недоліки позовної заяви шляхом надання суду позовної заяви за підписом уповноваженої особи позивача.
У разі ненадання вищевказаного документу, позовна заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню.
Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді - п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
СуддяА.А. Лагутін