Справа № 2-28/07
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 січня 2007 року Глибоцький районний суд Чернівецької області
в складі головуючого - Герасименко Н.І.
при секретарі Затолошної Р.В.
з участю позивача ОСОБА_1
з участю представника відповідачки ОСОБА_3
розглянувши в судовому засіданні в с.м.т. Глибока в залі суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказавши в позові, що 6 вересня 1980 року у міському відділі ЗАГС м. Чернівці він зареєстрував шлюб з відповідачкою ОСОБА_2, актовий запис НОМЕР_1. Від шлюбу дітей немає. Спільне життя припинили в травні 2006 року по тій причині, що між ними виникли вкрай неприязнені стосунки через недостойну поведінку відповідачки. Вона без всякої на те причини ревнує його, влаштовує дебоші, погрожує йому фізичною розправою. Постійні сварки привели до того, що вони перестали поважати один одного і спільне життя стало неможливим. Поведінка відповідачки негативно впливає на його стан здоров'я. Просить розірвати шлюб.
Ухвалою суду сторонам був наданий термін для примирення.
Позивач ОСОБА_1 в судовому засіданні позов підтримав повністю і в своїх поясненнях підтвердив обставини, які викладені в позовній заяві. За час наданий їм судом для примирення вони не примиритись і не бажає цього в майбутньому. Просить суд шлюб розірвати, адже вони не живуть з квітня 2006 року і відповідачка далі устроює скандали.
Відповідачка ОСОБА_2 пояснила суду, що вона бажає примирення, а чоловік не бажає. За час наданий їм для примирення вони не помирились і вона не розуміє чому чоловік не хоче примирення. Просить ще надати термін для примирення.
Вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, суд дійшов до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 обгрунтовані та підлягають задоволенню.
Як вбачається з пояснень сторін та матеріалів справи сім'я розпалась через те, що позивачка скандалить та ревнує позивача. Сторони не проживають з квітня 2006 року. За весь цей час і за термін наданий їм судом для примирення вони не помирились і позивач не бажає примирення, просить розірвати шлюб. Сторони не ведуть спільне господарство і якщо відповідачка старалась щось зробити це було без згоди позивача.
При таких обставинах суд дійшов до висновку, що сім'я розпалась остаточно, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача, а
тому шлюб необхідно розірвати. При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах
РАЦСу суд враховує ту обставину, що позивач настоює на розірванні шлюбу, а відповідачка
не бажає цього, тому суд прийшов до висновку витрати покласти на позивача.
На підставі викладеного, ст.ст.104, 105, 110,112,114 Сімейного Кодексу України,
керуючись ст. З, 15, 57, 213-215 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_1 і ОСОБА_2, 6 вересня 1980 року у міському відділі ЗАГСу м. Чернівці, актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу з ОСОБА_1 стягнути державне мито в сумі 17 (сімнадцять) гривень, а ОСОБА_2 -звільнити від сплати держмита.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Чернівецької області через Глибоцький районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.