Справа № 254/3528/14-ц
Провадження № 2/254/1265/2014
У Х В А Л А
03 липня 2014 року м. Донецьк
Будьоннівський районний суд м. Донецька у складі:
головуючого судді Заборського В.О.,
при секретарі Перевертайло І.В.,
за участю представника позивача ОСОБА_1,
представника відповідача ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні місцевого суду цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визнання розмірі часток у праві спільної сумісної власності, визнання права власності в порядку спадкування за законом, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_3 звернувся в суд з позовом до ОСОБА_4 про визначення часток у праві спільної сумісної власності ОСОБА_5, померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_6, померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 на житловий будинок АДРЕСА_1 у розмірі по 1/2 частки, припинити їх право спільної сумісної власності на будинок АДРЕСА_1, визнати за ОСОБА_3 право власності на 1/4 частку будинку АДРЕСА_1 в порядку спадкування, після смерті матері ОСОБА_6, померлої ІНФОРМАЦІЯ_2.
03 липня 2014 року представником позивача за довіреністю ОСОБА_1 до суду подано заяву про залишення частини позовних вимог щодо припинення права спільної сумісної власності ОСОБА_6 та ОСОБА_5 на житловий будинок АДРЕСА_1 без розгляду.
Виходячи з приписів пункту 5 частини 1 статті 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивачем подано заяву про залишення позову без розгляду.
Заява представника позивача ОСОБА_1 про залишення частини позову не суперечить закону і не порушує права, свободи та інтереси інших осіб.
За таких обставин суд вважає, що є підстави для залишення частини позовних вимог ОСОБА_3 щодо припинення права спільної сумісної власності ОСОБА_6 та ОСОБА_5 на житловий будинок АДРЕСА_1 без розгляду.
Роз'яснити позивачу ОСОБА_3, що після усунення умов, що були підставою для залишення позову без розгляду, він має право звернутися до суду повторно.
На підставі вищевикладеного, керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позовні вимоги ОСОБА_3 в частині припинення права спільної сумісної власності ОСОБА_6 та ОСОБА_5 на житловий будинок АДРЕСА_1 - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги на ухвалу протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: