248/3634/14-ц
2/248/1314/2014
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 липня 2014 року. Харцизький міський суд Донецької області в складі:
головуючої судді - Саєнко О.Б., при секретарі - Романенко Н.В., без участі сторін,
розглянувши в попередньому судовому засіданні в залі суду м. Харцизька Донецької області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 02.07.2014р. звернулася до суду з зазначеним позовом, вказуючи, що з 21.05.2004р перебуває в зареєстрованому шлюбі із ОСОБА_2, відповідачем у справі. Від цього шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Свій позов мотивує тим, що шлюбні відносини між ними припинені з січня 2014р. по причині різних поглядів на життя, відсутності взаєморозуміння, постійних свар, не можливості вирішувати питання сімейного життя, втрати взаємних почуттів любові і поваги один до одного. Вважає, що їх родина розпалась остаточно і примирення між ними неможливе. Просить шлюб між нею та відповідачем розірвати, після розірвання шлюбу її прізвище залишити як «ОСОБА_1».
Позивач ОСОБА_1 підтримала свої вимоги в повному обсязі, просила їх задовольнити, та надала суду заяву про розгляд справи у її відсутність.
Відповідач ОСОБА_2 позов визнав цілком, надавши до суду письмову заяву про розгляд справи у його відсутність.
Дослідивши матеріали справи та оцінивши докази у справі у їх сукупності, суд знаходить позов обґрунтованим та підлягаючим задоволенню, виходячи з наступного.
З матеріалів справи вбачається, що сторони у справі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебувають в зареєстрованому шлюбі з 21.05.2004р (а.с.7).
Від шлюбу сторони мають малолітню доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.8).
З наданих до суду заяв вбачається, що позивач підтримала свій позов, а відповідач його повністю визнав. Згідно до ч.1 ст.61 ЦПК України, обставини, визнані сторонами у справі, не підлягають доказуванню.
Відповідно до ст.112 ч.2 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, а також інтересам їх неповнолітньої дитини, що має істотне значення.
При таких обставинах, суд вважає, що шлюб між сторонами необхідно розірвати.
Прізвище позивача після розірвання шлюбу залишити - «ОСОБА_1».
Керуючись ст.ст.110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.61, 212-215 ЦПК України, суд-
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженкою м. Запоріжжя, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженцем с.Мостове Лабінського району Краснодарського краю РФ, зареєстрований 21 травня 2004 року у Відділі реєстрації актів цивільного стану Харцизького міського управління юстиції Донецької області, актовий запис № 116 - розірвати.
Після розірвання шлюбу прізвище позивачки залишити - «ОСОБА_1».
Рішення суду може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд Донецької області протягом 10 днів, шляхом подання апеляційної скарги.
Суддя: О.Б.Саєнко