24.07.2014
Справа №271/3107/14-к
Провадження № 1-в/271/486/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 липня 2014 року
Червоногвардійський районний суд м. Макіївки Донецької області у складі:
головуючого судді: Комарова В.А.,
при секретарі: Бондаренко Ю.Е.,
за участю прокурора: Фролова Д.О.,
- // - представника КВІ: Абрамової Г.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду м. Макіївки подання кримінально - виконавчої інспекції Червоногвардійського району м. Макіївки про звільнення від покарання на підставі Закону України «Про амністію у 2014 році» від 08.04.2014 року відносно:
ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Макіївки, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, працюючого в ТОВ «Прайм-продукт», раніше не судимого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, -
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшло подання кримінально - виконавчої інспекції Червоногвардійського району м. Макіївки про застосування ст. 6 Закону України «Про амністію у 2014 році» від 08.04.2014р. до ОСОБА_3, засудженого вироком Київського районного суду м. Донецька Донецької області від 18.02.2011р. за ст. 286 ч. 1 КК України.
Суд, ретельно перевіривши матеріали особової справи, які мають письмову згоду засудженого про застосування до нього Закону України «Про амністію у 2014 році» та відомості про поведінку засудженого за час відбування покарання, заслухавши думку засудженого, прокурора, представника виконавчої інспекції, які не заперечували про застосування до засудженого Закону України «Про амністію у 2014 році» від 08.04.2014р., скорочує наполовину невідбуту частину додаткового покарання ОСОБА_3
На підставі ст. 86 КК України, ст. 537, 539 КПК України, керуючись ст.6 Закону України «Про амністію у 2014 році» від 08 квітня 2014р., суд, -
УХВАЛИВ:
ОСОБА_3 скоротити наполовину невідбуту частину додаткового покарання у виді позбавлення права керування транспортними засобами, призначеного вироком Київського районного суду м. Донецька Донецької області від 18.02.2011р. на підставі ст.6 Закону України «Про амністію у 2014 році» від 08 квітня 2014 року на строк 9 місяців 24 дні.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області протягом семи днів з дня її оголошення шляхом подачі апеляційної скарги через даний районний суд.
СУДДЯ: В.А.Комаров